Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Elmo
Witajcie. Ostatnio cicho się zrobiło na Katalogu. Nie ma żadnego odzewu z waszej strony. Zakładam, że zbieraliście przez ten tydzień siły na przegląd. Możecie się więc wykazać i nominować swoich faworytów w komentarzach.Zasady zgłaszania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 8 do 15 czerwca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 17 czerwca do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (17 czerwca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

2 komentarze:

 1. Skoro tak to biorę sprawy w swoje ręce i podam prace, które w ostatnim czasie wpadły mi w oko ;)

  SZABLON
  Link: autor - Starved-Soul (Nazwa autorki z devinart)
  Opinia: Szablon jest taki skromny, przejrzysty i wszystko ładnie ze sobą gra. Ma charakter wakacyjny, dlatego miło na niego popatrzeć. Moim zdaniem ciekawa koncepcja co do układu.

  NAGŁÓWEK1
  Link: autor - unfaithful-heaven
  Opis: Nagłówek mimo, że nie ma za dużo w sobie stockó to wszystko ładnie ze sobą gra i ma swój klimat. Koloryzacja jeszcze dodaje uroku wszystkiemu. Moim zdaniem coraz mniej jest takich prac, dlatego ta zasługuje na uznanie.

  Jak na razie to wszystko bo przez przypadek usnęłam wszystkie karty otworzone z grafiką, a nie mam siły już przeglądać tego :)
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Elmo - Dellyland
  Ajajaj. Czy wasza reakcja, gdy zobaczyliście ten nagłówek, była podobna? Zawsze będę podziwiała osoby, które potrafią tworzyć takie cudeńka, bo sztuka minimalizmu wbrew pozorom jest niesamowicie trudna (mówię też z własnego doświadczenia). Te gwiazdki wypełniające tło imitujące nocne niebo oraz dobór kolorów ciekawie łączą się z cytatem.

  OdpowiedzUsuń