Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(c)Blondiee
W końcu się schłodziło. Już miałam dosyć ciepła. Jestem osobą, która woli założyć na siebie bluzę by nie było jej za zimno, niż zdjąć z siebie bluzę i mieć dalej problem, że jest za ciepło... Wczoraj był koniec roku szkolnego, dlatego więc spodziewam się po Was większej aktywności. Możecie zacząć od nominowania prac do przeglądu tygodnia, a następnie wziąć udział w wyzwaniu w innym stylu. Widzicie, znalazłam Wam już zajęcie na te wakacje :)


Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 15 do 22 czerwca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 24 czerwca do godz. 18:00. Aktualizacja pojawi się wieczorem (24 czerwca)
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>


1 komentarz:

 1. Blondiee - Blondiee Graphics
  Praca niekonwencjonalna i bardzo mroczna, pomimo małej ilości zastosowanych stocków. Ciekawie wygląda to przejście od dołu z koloru czarnego w czerwony oraz nałożone teksturki przypominające "plamy" i nadające charakteru pracy. No jest bardzo mhrocznie.

  OdpowiedzUsuń