Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Hanchesteria
Witajcie. Przegląd pojawia się z lekkim opóźnieniem. Podczas tego tygodnia dodaliście wiele pięknych prac, więc przegląd powinien być obszerny. Przedłużyłam też termin przesyłania prac do wyzwania W innym stylu z racji tego, że dostałam tylko jedną pracę. Macie jeszcze tydzień na stworzenie sportowego nagłówka. Lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę, bo można łatwo zapomnieć. 

Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 22 do 29 czerwca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 1 lipca do godz. 18:00
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>


5 komentarzy:

 1. Oj w tym tygodniu tyle prac odkrytych :D
  1) autor - Wioska Szablonów
  OPINIA: Szablon wnosi świeży nastrój. Wszystko jest przejrzyste i ładnie skomponowane. Myślę, że jego nazwa jest adekwatna do tego co przedstawia - Letnie Orzeźwienie. Dodatkowo układ kafelkowy dodaje wszystkiemu uroku.

  2) autor - ERENAE
  Opinia: Według mnie nagłówek jest sam w sobie uroczy, a zarazem tajemniczy. Mimo jego niewielu szczegółów wszystko ładnie gra ze sobą. Dodatkowo ta koloryzacja, która idealnie pasuje do tematu, w jaki sposób podeszła Erenae.

  3) autor - Erenae
  Opinia: Ta graficzka ma swój niepowtarzalny styl, który ujawnia w swoich nagłówkach. Moim zdaniem żeby stworzyć coś dobrego z tak niewielu rzeczy mało kto potrafi, dlatego według mnie ogromny szacunek do tworzenia takich cudeniek ;) I jeszcze koloryzacja, która mnie urzekła.  OdpowiedzUsuń
 2. Hanchesteria - Weathered Soul

  Perfekcyjne blendowanie, świetna kolorystyka i fajny pomysł na kompozycję - praca Hanchesterii jest piękna. Aż grzech byłoby jej nie wyróżnić!

  Follow the dream - Graphics True

  Ten nagłówek kolorystyką przypomina mi o odległej jeszcze jesieni. Bardzo podoba się w nim wykonanie i dobrane stocki.

  Erenae - Heartbeat Graphics

  Erenae ma ogromny talent do tworzenia arcydzieł z minimalnej ilości elementów. Ta praca to przykład właśnie tej umiejętności graficzki. Uwielbiam tutaj połączenie błękitu i czerni, mroczny klimat i kompozycję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za nominacje mojej pracy! Gorąco pozdrawiam ^^

   Usuń
 3. Proszę o dodanie ogłoszenia (jeśli jest taka możliwość):

  "Dnia 7/7/18 nastąpi oficjalne otwarcie bloga Reu/Life. Serdecznie zapraszam wszystkie Żabcie, by wskoczyły choć na chwilkę i poczuły się jak w bloggerowym domku <3"
  button: https://i.imgur.com/YDtfRU8.png
  link do bloga: http://reulife.blogspot.com/ (proszę by button był odnośnikiem do bloga)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń