Chat
zamknij

W innym stylu

(c)Lika Shune
Przyznajcie bez bicia, kto tęsknił za tą serią? Ostatni taki post pojawił się prawie dwa lata temu! Zapewne nasi graficzni weterani pamiętają ile frajdy sprawiało to wyzwanie. Jeśli spotykasz się z tą serią po raz pierwszy, musisz prędko nadrobić zaległości! Poprzednie posty znajdziecie w etykietach w innym stylu. Rok szkolny się kończy, więc nie przyjmuję wymówek, że nie było czasu. Im więcej osób weźmie w tym udział tym będzie więcej zabawy. 


Na czym będzie polegało Wasze zadanie? Już tłumaczę. 
Proszę Was o stworzenie sportowego nagłówka o dowolnych wymiarach. Mundial jest obecnie gorącym tematem. To taka mała podpowiedź ode mnie. Nie ma żadnych ograniczeń. Może to być siatkówka, hokej, jazda konna, a nawet coś związanego z esportem. Dajcie się ponieść fantazji.
Gotowe prace należy przesłać na maila katalog.grafikow@o2.pl w tytule pisząc W innym stylu. Proszę też o podpisanie się, bo czasem trudno mi odgadnąć wasze nicki po adresach. Prosiłabym też by prace wysłane były jako link, a nie w załączniku by ich jakość się nie popsuła. Termin przesyłania prac to 1 lipca. 7 lipca.


3 komentarze:

  1. Muszę się przyznać, że pierwszy raz się natknęłam na taki post :) Dlatego jak najbardziej jestem otwarta i chętna na tę propozycję.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Trudny temat, zawsze miałam ze sportowymi pracami problem :( może coś się uda wyskrobać, ale pawdopodobnie wyląduje w koszu. mimo wszystko postaram się wziąć udział!

    OdpowiedzUsuń