Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Fragonia
Witajcie. W końcu po prawie dwóch miesiącach dowiedziałam się o wynikach matur. Kamień spadł mi z serca, bo nie ma bidy. Jak na trzy lata ciągłego  nieuczenia się jestem zadowolona z wyników. Oby to wystarczyło by dostać się na studia... Dzisiejszy przegląd dość obszerny. Jestem z Was dumna, bo na Waszych blogach pojawia się wiele pięknych prac. Czasem trudno wybrać faworytów.nagłówki
Ariana: Perfekcyjne blendowanie, świetna kolorystyka i fajny pomysł na kompozycję - praca Hanchesterii jest piękna. Aż grzech byłoby jej nie wyróżnić!

Ariana: Erenae ma ogromny talent do tworzenia arcydzieł z minimalnej ilości elementów. Ta praca to przykład właśnie tej umiejętności graficzki. Uwielbiam tutaj połączenie błękitu i czerni, mroczny klimat i kompozycję.

Jestem zakochana w tej kompozycji. Pomimo małej ilości dodatków praca nie wygląda pusto. Bardzo podobają mi się te malutkie zdjęcia w kwadracikach. Dzięki temu nagłówek jest klimatyczny. Na uznanie zasługują też koloryzacja i oryginalny napis. 


(c)Hanchesteria

szablony

Follow the Dream: Szablon wnosi świeży nastrój. Wszystko jest przejrzyste i ładnie skomponowane. Myślę, że jego nazwa jest adekwatna do tego co przedstawia - Letnie Orzeźwienie. Dodatkowo układ kafelkowy dodaje wszystkiemu uroku. 


Bardzo podoba mi się ten szablon. Nagłówek w połączeniu z prostymi kodami daje ciekawy efekt. 

2 komentarze:

  1. Przegląd z bardzo wysoko ustawioną poprzeczką! Moi nagłówkowi faworyci raczej są oczywiści, ale szablon Oreuis to także niezła sztuka! Bardzo podoba mi się górne menu - nigdy nie byłam przekonana do zaokrąglonych kart. Chyba zmienię zdanie. :)
    Dziękuję za nominowanie mojej pracy ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Ah przepraszam za błąd z mojej strony. Nie zauważyłam, że nie podlinkowałam prac, które dałam, a będąc na wakacjach nie mogłam zrobić ponownie. Obiecuję, że poprawię się w następnym przeglądzie!

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy