Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(c)Fragonia
Witajcie. W końcu po prawie dwóch miesiącach dowiedziałam się o wynikach matur. Kamień spadł mi z serca, bo nie ma bidy. Jak na trzy lata ciągłego  nieuczenia się jestem zadowolona z wyników. Oby to wystarczyło by dostać się na studia... Dzisiejszy przegląd dość obszerny. Jestem z Was dumna, bo na Waszych blogach pojawia się wiele pięknych prac. Czasem trudno wybrać faworytów.nagłówki
Ariana: Perfekcyjne blendowanie, świetna kolorystyka i fajny pomysł na kompozycję - praca Hanchesterii jest piękna. Aż grzech byłoby jej nie wyróżnić!

Ariana: Erenae ma ogromny talent do tworzenia arcydzieł z minimalnej ilości elementów. Ta praca to przykład właśnie tej umiejętności graficzki. Uwielbiam tutaj połączenie błękitu i czerni, mroczny klimat i kompozycję.

Jestem zakochana w tej kompozycji. Pomimo małej ilości dodatków praca nie wygląda pusto. Bardzo podobają mi się te malutkie zdjęcia w kwadracikach. Dzięki temu nagłówek jest klimatyczny. Na uznanie zasługują też koloryzacja i oryginalny napis. 


(c)Hanchesteria

szablony

Follow the Dream: Szablon wnosi świeży nastrój. Wszystko jest przejrzyste i ładnie skomponowane. Myślę, że jego nazwa jest adekwatna do tego co przedstawia - Letnie Orzeźwienie. Dodatkowo układ kafelkowy dodaje wszystkiemu uroku. 


Bardzo podoba mi się ten szablon. Nagłówek w połączeniu z prostymi kodami daje ciekawy efekt. 

2 komentarze:

  1. Przegląd z bardzo wysoko ustawioną poprzeczką! Moi nagłówkowi faworyci raczej są oczywiści, ale szablon Oreuis to także niezła sztuka! Bardzo podoba mi się górne menu - nigdy nie byłam przekonana do zaokrąglonych kart. Chyba zmienię zdanie. :)
    Dziękuję za nominowanie mojej pracy ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Ah przepraszam za błąd z mojej strony. Nie zauważyłam, że nie podlinkowałam prac, które dałam, a będąc na wakacjach nie mogłam zrobić ponownie. Obiecuję, że poprawię się w następnym przeglądzie!

    OdpowiedzUsuń