Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Prettysmilex
Przyznaję się bez bicia, że troszkę nawaliłam z przeglądami. Na początku lipca wyjechałam na wakacje i nie miałam jak dodać notki, a potem jak wróciłam zupełnie o tym zapomniałam. Dlatego więc niestety albo stety przegląd będzie obejmować trzy tygodnie. Przynajmniej w końcu prac będzie dużo. Mam nadzieję, że pomożecie mi typując perełki z minionych tygodni.Zasady nominowania prac


 1. Przegląd obejmuje okres od 29 czerwca do 20 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 22 lipca do godz. 18:00. 
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>3 komentarze:

 1. Szamanka - Bajkowe szablony
  Widzę, że grafikosfera zdobywa sobie kolejnego speca od szablonów minimalistycznych. Css jest kompletnie bez zarzutu i nie można zarzucić, że wygląd szablonu jest nudny. Może jedynie kolory mogłyby być bardziej "ujednolicone", ale poza tym jestem zachwycona tą pracą.

  prettysmilex - prettysmilex
  To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy i mega mi się podoba, to efekt dużego napisu "obrośniętego" gałązkami z liśćmi na tle prostokątnej ramki(?) oraz teksturka białych linii rozszerzających się ku dołowi. Ogólnie praca bardzo udana.

  Erenae - Secret Templates
  Oprócz obłędnego nagłówka i udanego doboru kolorów, trzeba przyznać, iż wisienką na torcie jest efekt gradientu zastosowany w centralnej kolumnie. Miło widzieć, że ten efekt jest znów coraz chętniej wykorzystywany przez grafików. Plus podwójne obramowanie górne i dolne blendu to był bardzo dobry pomysł! Aż szkoda, że na podglądzie nie widać wyglądu komentarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ariana - Wioska Szablonów
  Bardzo podoba mi się prostota tego szablonu. Pomimo wielu gadżetów oraz ułożenia postów szablon wydaje się bardzo schludny oraz minimalistyczny.

  Oreuis - Bajkowe Szablony
  Szablon prezentuje się naprawdę schludnie, podoba mi się jego delikatna kolorystyka. Według mnie to właśnie ona odgrywa tutaj dużą rolę, ale fajnym akcentem jest również gif znajdujący się pod stronami.

  Fragonia - Bajkowe Szablony
  Według mnie ten nagłówek prezentuje się świetnie! Pomimo wielu elementów na nim nie jest zagracony, a całości dopełnia napis.

  OdpowiedzUsuń
 3. autor - ERENAE
  Ten nagłówek przez swój minimalizm i koloryzację skrada mi serce. Wszystko ładnie się ze sobą komponuje. Chciałabym zobaczyć jakiś szablon z tym nagłówkiem bo uważam, że nadaje się do pokazania na wiekszą skalę. Widać, że autorka potrafi zrobić coś z niczego.

  autor - ERENAE
  Według mnie nagłówek jest sam w sobie uroczy, a zarazem tajemniczy. Mimo jego niewielu szczegółów wszystko ładnie gra ze sobą. Dodatkowo ta koloryzacja, która idealnie pasuje

  autor - Bajkowe Szablony
  Kolory na szablonie bardzo ładnie ze sobą grają. Zestawienie pasuje idealnie do nagłówka, który moim zdaniem wyszedł równie fantastycznie.

  autor - Secret Templates
  Szablon wygląda nowocześnie. Mimo nieskomplikowanego stylu wprowadza świeżość, a zarazem tonuje wszystko. Nagłówek wpasowujący się w skromność całej pracy, która moim zdaniem zasługuje na pokaz.

  OdpowiedzUsuń