Chat
zamknij

W innym stylu

(c)Reusaira
Wybaczcie tą krótką ciszę na blogu, ale byłam nad morzem i wróciłam wczoraj wieczorem. Na początku pogoda była ładna, ale pod koniec tygodnia się zmieniła. Lał deszcz a nawet była burza! Teraz za oknem też jest pochmurnie i co chwila pada. Czy gdzieś u Was świeci słoneczko? Pamiętacie jeszcze ostatnie wyzwanie? Obawiałam się, że o nim zapomnieliście, bo dostałam tylko jedną pracę...


Przypomnijmy jak wyglądało Wasze zadanie.
Proszę Was o stworzenie sportowego nagłówka o dowolnych wymiarach. Mundial jest obecnie gorącym tematem. To taka mała podpowiedź ode mnie. Nie ma żadnych ograniczeń. Może to być siatkówka, hokej, jazda konna, a nawet coś związanego z esportem. Dajcie się ponieść fantazji.
Wyszło na to, że sport nie jest Waszą mocną stroną. Przyznaję, że temat był dość trudny, ale spróbować zawsze można było. Na szczęście jedna osoba uratowała honor grafikosfery i wykonała sportowy nagłówek!
Euleunge postawiła na esport, a dokładnie na profesjonalną scenę League of Legends. Co tu dużo pisać? Nagłówek jest cudowny.

Co tym razem?
(c)Lika Shune
Zadanie będzie prostsze. Proszę Was o stworzenie sygnaturki w azjatyckim stylu. Prawda, że banalne zadanie? Manga/anime, kpop, orientalizm to tylko kilka z możliwości. Czekam na Wasze prace do 22 lipca. Sygnaturki wysyłajcie na katalogowego maila katalog.grafikow@o2.pl w temacie pisząc W innym stylu. Mam nadzieję, że tym razem pozytywnie mnie zaskoczycie swoim zaangażowaniem. 
7 komentarzy:

 1. Mi ten temat nie przypadł do gustu dlatego nic nie podesłałam, ale sygnaturka i to z azjatami to...
  na pewno coś podeśle ♥
  Nagłówek jest śliczny <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobione i wysłane z prędkością błyskawicy :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbierałam się do tego konkursu naprawdę długo, ale niestety w żaden sposób nie umiałam do niego podejść. Praca wykonana jest GENIALNA, ta koloryzacja, ten styl ♥♥ Jestem ZAKOCHANA. Wielkie gratulację!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio również próbowałam coś wykombinować, ale ani nie miałam pomysłu, ani mi to ładnie nie wyszło. :/ Ale teraz temat przypadł mi do gustu i pracka już wysłana. :D
  Ślę uściski!
  Netka

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam coś zrobić, miałam nawet wstępny pomysł, ale przez pracę kompletnie straciłam poczucie upływającego czasu i przegapiłam termin :/
  Ale teraz na pewno coś stworzę, nie przepuszczę kpopu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę świetny nagłówek *.*

  OdpowiedzUsuń