Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia

(c)Jane

W końcu się schłodziło! Jest ledwo dwadzieścia stopni na dworze, zero słońca i dużo chmur. Pierwszy raz od dawna nie musiałam zamykać okna zaraz po przebudzeniu ze względu na słońce i gorące powietrze. W końcu mogłam przykryć się kołdrą! Chodzenie w dresach nigdy nie było tak przyjemne jak teraz. Po prostu idealna pogoda! Aby uczcić ten przyjemny chłodek zachęcam do nominowania swoich faworytów do przeglądu!Zasady zgłaszania prac

 1. Przegląd obejmuje okres od 3 do 10 sierpnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac.
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do 12 sierpnia do godz. 18:00
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a>

2 komentarze:

 1. Ahh tkie piękne prace znalazłam! Biorę się do pracy:

  Jane- szablon caffee
  Wszystkie dodatki idealnie zgrywają się ze sobą, a nagłówek jest delikatny. Piękna delikatna koloryzacja, która nie psuje tak dobrego efektu.

  Oreuis - Grafika Centaura
  Samo patrzenie na tą pracę sprawia ogromną radość. Takie nagłówki tylko cieszą oczy! Przepiękna kompozycja, koloryzacja, dodane stocki.

  Oreuis - Grafika Centaura
  Ta praca musiała się tutaj znaleźć przez swoją koloryzację, którą kompletnie nie wiem jak zrobiła ta graficzka, ale efekt jest NIEZIEMSKI i bardzo mi się podoba. Mówią, że koloryzacja potrafi poprawić efekt całej pracy - tutaj się to sprawdziło. Według mnie do świetnej bazy, świetna koloryzacja, która podniosła jeszcze piękno pracy.

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu udało mi się nominować jakieś prace do przeglądu! Zawsze przychodziłam tutaj po czasie lub zapominałam o tym.

  NAGŁÓWKI:

  Oreuis & Euleunge - Grafika Centaura
  W tej pracy zakochałam się od pierwszego spojrzenia. Wszystko wspaniale ze sobą współgra, a koloryzacja dobrana jest idealnie. Ten róż wygląda nieziemsko!

  Brill - Brillammente
  Czas na prace Brill, która po długiej przerwie wróciła do tworzenia. Jestem zdania, że jeżeli było się w czymś dobrym to nigdy się tego nie zapomina. A Brill jest tego świetnym przykładem. Mimo, że od czterech lat nie robiła żadnych prac, to cała kompozycja tego nagłówka zwaliła mnie z nóg! Wszystko idealnie ze sobą współpracuje i tworzy niesamowitą jednolitą kompozycje. Naprawdę strasznie podoba mi się ta modelka, która tak niepozornie "wyłania się" ze stocków. Brawo! ♥♥

  Jane - Szablon Caffee
  Ten nagłówek jest naprawdę minimalistyczny i prosty. Główną rolę odgrywają tutaj róże (nie jestem dobra w rozpoznawaniu kwiatów, niech będę to róże XD) dookoła modelki, które nadają pracy wyjątkowości. Bardzo podoba mi się też koloryzacja, która nie jest przesadna, a jednak sprawia, że wszystko do siebie pasuje.

  SZABLON:

  Erenae - Bajkowe Szablony
  W pracach Erenae jestem zakochana od dawna. Ten szablon to wielki sztoos! Nigdy nie wychodzą mi szablony w czarno-białych barwach, zawsze coś mi nie pasi. Jednakże Erenae świetnie wtopiła nagłówek w tło bloga. A te strony w serduszka dodają trochę uroczości do mrocznego klimatu pracy.

  OdpowiedzUsuń