Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd bloga Indiesynth

Autor: Weronika

(c) Aquite

Indiesynth (dawniej "miłość-jest-głośniejsza"), czyli blog niejakiej royalrockin. Znaleźć tam można m.in bannery, bazy do ikon, czcionki, ikonki, koloryzacje, tekstury, nagłówki, szablony, stocki, sygnatury, tapery oraz masę przydatnych tutoriali. Jest co oglądać, naprawdę! IS powstał w czerwcu zeszłego roku, a dokładnie 3-go. Z początku było ciężko, a sama autorka przyznaje, że CSS był jej kulą u nogi. Jak zmienił się Indiesynth przez ten [niecały] rok? Dowiecie się tego z dzisiejszego przeglądu. Zapraszam!

"No i witajcie. Hmm, nigdy nie umiałam rozpoczynać blogów, postów. Niczego nie umiem rozpoczynać. Ech, na starcie zaczynam marudzić. No dobra, może to zabrzmi banalnie, ale witajcie na blogu Milosc-jest-glosniejsza! Hmm, od czego mam zacząć? Ten blog to połączenie wszystkiego, czego kocham - grafiki, muzyki, książek, refleksji, pisania... Będą się tu pojawiały różne prace graficzne (stąd zakładka dodatki i zamówienia), czasem jakieś recenzje płyt czy książek, ale przede wszystkim moje zapiski i przemyślenia na różne tematy. Czyli także elementy pamiętnika. Dodatkowo będzie tutaj zamieszczony krótki przebieg tego, nad czym aktualnie pracuję, a konkretniej - kondycji. Chciałam dzisiaj zacząć, ale niestety wystąpiła nagła zmiana planów, no i wyszło jak wyszło. Za szablon dziękuję bardzo szabloniarni GraphicPoison! Osobiście nie znam się na CSS i HTML, dlatego pobrałam szablon z tejże szabloniarni, by mój blog jakoś się trzymał. Dziękuję też Carllton za ikonki, które widnieją na początku tej notki. Co kryje się za adresem bloga? Pewnie wielu z Was zadało sobie to pytanie, co? Po prostu przetłumaczyłam "Love is louder than the pressure to be perfect" (czyli "miłość jest głośniejsza od presji bycia idealnym), skróciłam i tak wyszło. Po prostu uważam, że każdy musi się zaakceptować takim jaki jest, nie powinien się okaleczać itp. Nie wolno szukać perfekcji, bo perfekcją są wszelkie nasze niedoskonałości - nikt nie jest idealny. No okej, ale moje refleksje poznacie innym razem :) Co mogłabym jeszcze napisać na wstępie... Posty będą się pojawiały w miarę regularnie, a przynajmniej mam taką nadzieję."

SygnaturyIkonki

    
   
    
   
 
   
   
   
   
   
   
   

Nagłówki

 
 
 
 

Szablony
Blog ma przed sobą jeszcze wiele lat świetności, a prace, które zostają na nim publikowane za każdym razem są piękniejsze. Lubicie Indiesynth? Podoba wam się styl royalrockin?

2 komentarze:

  1. Ojej! Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłaś tym postem :) Przez ten prawie rok zmieniło się bardzo wiele - zmienił się mój styl w grafice, zresztą on non stop ulega zmianom, ale przede wszystkim to ja sama przeszłam takie zmiany. Nawet zapomniałam o tym, jak indiesynth miał wyglądać początkowo. Jak widać wygrało to, co uwielbiam robić najbardziej ;) Dziękuję za poświęcenie uwagi mojemu blogowi i pracom tam zamieszczonym, a także za komplementy, to dla mnie wiele znaczy. Pozdrawiam gorąco <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna prace, czy myślałaś nad zostaniem profesjonalnym grafikiem?
    Coś takiego śmiało można wydrukować w drukarni i powiesić na ścianie! :D

    OdpowiedzUsuń