Chat
zamknij

Przegląd bloga Indiesynth

(c) Aquite

Indiesynth (dawniej "miłość-jest-głośniejsza"), czyli blog niejakiej royalrockin. Znaleźć tam można m.in bannery, bazy do ikon, czcionki, ikonki, koloryzacje, tekstury, nagłówki, szablony, stocki, sygnatury, tapery oraz masę przydatnych tutoriali. Jest co oglądać, naprawdę! IS powstał w czerwcu zeszłego roku, a dokładnie 3-go. Z początku było ciężko, a sama autorka przyznaje, że CSS był jej kulą u nogi. Jak zmienił się Indiesynth przez ten [niecały] rok? Dowiecie się tego z dzisiejszego przeglądu. Zapraszam!

"No i witajcie. Hmm, nigdy nie umiałam rozpoczynać blogów, postów. Niczego nie umiem rozpoczynać. Ech, na starcie zaczynam marudzić. No dobra, może to zabrzmi banalnie, ale witajcie na blogu Milosc-jest-glosniejsza! Hmm, od czego mam zacząć? Ten blog to połączenie wszystkiego, czego kocham - grafiki, muzyki, książek, refleksji, pisania... Będą się tu pojawiały różne prace graficzne (stąd zakładka dodatki i zamówienia), czasem jakieś recenzje płyt czy książek, ale przede wszystkim moje zapiski i przemyślenia na różne tematy. Czyli także elementy pamiętnika. Dodatkowo będzie tutaj zamieszczony krótki przebieg tego, nad czym aktualnie pracuję, a konkretniej - kondycji. Chciałam dzisiaj zacząć, ale niestety wystąpiła nagła zmiana planów, no i wyszło jak wyszło. Za szablon dziękuję bardzo szabloniarni GraphicPoison! Osobiście nie znam się na CSS i HTML, dlatego pobrałam szablon z tejże szabloniarni, by mój blog jakoś się trzymał. Dziękuję też Carllton za ikonki, które widnieją na początku tej notki. Co kryje się za adresem bloga? Pewnie wielu z Was zadało sobie to pytanie, co? Po prostu przetłumaczyłam "Love is louder than the pressure to be perfect" (czyli "miłość jest głośniejsza od presji bycia idealnym), skróciłam i tak wyszło. Po prostu uważam, że każdy musi się zaakceptować takim jaki jest, nie powinien się okaleczać itp. Nie wolno szukać perfekcji, bo perfekcją są wszelkie nasze niedoskonałości - nikt nie jest idealny. No okej, ale moje refleksje poznacie innym razem :) Co mogłabym jeszcze napisać na wstępie... Posty będą się pojawiały w miarę regularnie, a przynajmniej mam taką nadzieję."

SygnaturyIkonki

    
   
    
   
 
   
   
   
   
   
   
   

Nagłówki

 
 
 
 

Szablony
Blog ma przed sobą jeszcze wiele lat świetności, a prace, które zostają na nim publikowane za każdym razem są piękniejsze. Lubicie Indiesynth? Podoba wam się styl royalrockin?

2 komentarze:

  1. Ojej! Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłaś tym postem :) Przez ten prawie rok zmieniło się bardzo wiele - zmienił się mój styl w grafice, zresztą on non stop ulega zmianom, ale przede wszystkim to ja sama przeszłam takie zmiany. Nawet zapomniałam o tym, jak indiesynth miał wyglądać początkowo. Jak widać wygrało to, co uwielbiam robić najbardziej ;) Dziękuję za poświęcenie uwagi mojemu blogowi i pracom tam zamieszczonym, a także za komplementy, to dla mnie wiele znaczy. Pozdrawiam gorąco <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna prace, czy myślałaś nad zostaniem profesjonalnym grafikiem?
    Coś takiego śmiało można wydrukować w drukarni i powiesić na ścianie! :D

    OdpowiedzUsuń