Chat
zamknij

Nagłówkowy przegląd graficzny

(c) Royalrockin

Dzisiaj przegląd został opublikowany troszkę później niż zwykle przez problemik z moją 'ciocią' (siostrą dziadka). Ciocia nie odbierała naszych telefonów przez cały dzień, a mieszka sama w malutkim mieszkaniu, w bloku i ma tylko telefon stacjonarny. Obawialiśmy się, że zasłabła. Byliśmy pewni, że na pewno nigdzie nie wyszła, bo rzadko wychodzi z domu, jak już coś to do sklepu, który znajduję się na przeciwko bloku, w którym mieszka. Mój tata i ja pojechaliśmy do niej sprawdzić czy nic się jej nie stało, bo mieliśmy klucze do jej mieszkania. Kiedy już dojeżdżaliśmy ja znów do niej zadzwoniłam i o dziwo odebrała. Powiedziała, że nie było jej praktycznie cały dzień w domu, bo była u koleżanki. Cała rodzina ze strachu umiera,a ona się gości. Pięknie XDD! Mi najbardziej podobają się pracę Prettysmilex oraz Faerless i Kas s. Do następnej notki!

11 komentarzy:

 1. Dobrze, że skończyło się to w taki, a nie inny sposób! W mojej miejscowości był przypadek, że żyło sobie małżeństwo: facet i kobieta - nie mieli dzieci. Gościu był chory psychicznie, miał tzw. "zielone papiery", ale normalnie funkcjonował, pracował, chodził do kościoła. Sąsiedzi zauważyli, że jego żona zniknęła. Strasznie się dziwili. Pewnego razu, kiedy jeden z mieszkańców osiedla zszedł do piwnicy w jednym z blogów, poczuł niesamowity smród. Co się okazało. Leżało tam ciało tej kobiety, której to sąsiedzi dawno nie widzieli. Z śledztwa wynika, że kobieta została uduszona. Mąż poszatkował ją, owinął w dywan i włożył do szafy. Po tygodniu wydobywał się z niej niesmaczny zapach, a więc gościu wyniósł żonkę do piwnicy. I też nikt u nich telefonu nie odbierał - mieli ileś nieodebranych połączeń. Z resztą nie dzwonili przyjaciele, lecz mężczyzna opiekujący się chorym psychicznie. Nawet nie chcę wspominać co on robił ze zwierzętami, bo nie wypada, a po drugie słuchając tych opowieści popłakałam się.

  Zakochałam się w pracy Caudire, a praca Jane także mnie urzekła. Reszta również cudowna, lecz właśnie te dwie powaliły mnie na kolana. Świetny przegląd, dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło ci raczej o "żółte papiery"?

   Usuń
  2. Jak zwał tak zwał. Wiadomo o co chodzi.

   Usuń
 2. Moje faworyty to prace: Jane, Alex x oraz StrayHeart i Misao.
  Chciałabym zgłosić ponadto zakończenie bloga dream--art. Można go przenieść do zawieszonych. ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze. A czy nowy blog wolfiegee.blogspot.com ma zostać dodany do Katalogu na miejsce DA?

   Usuń
  2. Tak, nawet go zgłosiłam ;)

   Usuń
  3. Dziękuję Ci bardzo ;)

   Usuń
 3. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie :) Ach, z tymi ciociami to już tak jest xD Moje faworyty to prace Kass&Fearless, Royalrockin, December i Prettysmillex.
  Pozdrawiam,
  Alex x

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za umieszczenie dwóch moich nagłówków oraz sygnatury na początku posta, bardzo mi miło :)
  Co do moich faworytów to najbardziej spodobały mi się nagłówki Jane, December, Caudire oraz StrayHeart&Misao, choć wszystkie prace mają w sobie coś szczególnego. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń