Chat
zamknij

W innym stylu - Święta

(C) Rosesylla

Mamy Święta, a śnieg chyba wybrał się na urlop i nie zamierza prędko nadejść. Dla mnie to i lepiej - nie trzeba odśnieżać, owijać się kilkakrotnie szalem i nosić czapek. Ponadto nie prószy mi biały puch w twarz, a więc jestem pewna, że w spokoju i bez komplikacji przemieszczę się z punktu A do punktu B pieszo. Nie zamarza mi też nos i uszy, za co przyrodzie jestem wdzięczna. Patrząc na to z innej perspektywy; Święta bez śniegu to nie Święta. 

(C) monika4451

Nikt nie podesłał pracy do zadania z motywem leśnym. Wielka szkoda, bo moim zdaniem wyzwanie było nad wyraz proste. Wystarczyło odwiedzić wujka google, posklejać wszystko ładnie i podesłać. No cóż, miejmy nadzieję, że następnym razem jakieś jednak prace się pojawią, a o tym incydencie zapomnimy.

Jakie zadanie na następny raz?Waszym zadaniem na następne kilka dni jest stworzenie świątecznej sygnaturki; może jakieś ładnie przyozdobione drzewko? Bogato zastawiony wigilijny stół? Mikołaj niosący prezenty? Puśćcie wodzę wyobraźni i pokażcie, że nawet z tak banalnym zadaniem jesteście w stanie się zmierzyć i wyjść na tym jako zwycięzcy. Prace ślijcie na katalogowego mejla (katalog.grafikow@o2.pl) do 30.12.2014 r. do godziny 12:00. Nie zwlekajcie na ostatni moment! :)

6 komentarzy:

 1. Szkoda, że nikt się do poprzedniej edycji nie zgłosić :C Miejmy nadzieję, że ta będzie owocniejsza!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *nie zgłosił

   Jestem tak głodna, że aż zjadłam "ł" i wstawiłam "ć" :-)

   Usuń
 2. Po prostu teraz nie ma za bardzo czasu ;)
  A co do świąt bez śniegu: Prawda taka, że każdy narzeka, że teraz go nie ma, a jak się pojawi, to wszyscy będą narzekać, że jest. Wierz mi ;) Znam to z autopsji xD

  OdpowiedzUsuń
 3. cóż, prognoza podaje, że w drugi dzień świąt spadnie śnieg (bynajmniej w moim województwie) ale kto by tam wierzył;) co do konkursu, moja praca już wysłana, ciekawy pomysł, powodzenia wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + mała uwaga, iż w tytule bloga nadal widnieje "jesienne wieczory" ;)

   Usuń
  2. Za pracę dziękuję, a za uwagę wręcz bym cię ucałowała! ;*

   Usuń