Chat
zamknij

Wyniki sond

(C) Tiny fox

Ale się nam porobiło. Pierwszy dzień roku, a tutaj same dobre wieści. Nie dość, że wyniki sond to także konkurs noworoczny, który przygotowała Monika. Żyć, nie umierać :) W pewnym sensie można by uznać zwycięzców, którzy nazbierali najwięcej głosów w minionym miesiącu wygranymi roku. Jednak najbardziej utalentowanego grafika wybieramy w czerwcu, a więc życzę wam, aby te pół roku było owocne; byście pracowali na swój sukces, nie tracili wiary w siebie, a do szablonów podchodzili jak do hobby - nie jak do przymusowej pracy. To tak słowem wstępu, a teraz zapraszam na pierwsze w nowym, dwu tysięcznym piętnastym roku wyniki sond! Dodam tylko, że walka o jedno z miejsc na podium była niezwykle zacięta :)

SZABLONIARNIE

I-sze miejsce: Land of grafic - 27 głosów
II-gie miejsce: Panda Graphics - 18 głosów
III-cie miejsce: Graphic Poison - 12 głosówBLOGI PRYWATNE
I-sze miejsce: Terrible crash - 29 głosów
II-gie miejsce: Kropla Sztuki -  13 głosów
III-cie miejsce: Wolfie Gee -  8 głosów


Podsumowanie sond


(C) Invisible

W sondach dla szablonarni, jak i w dla blogów prywatnych zawrzało. O trzecie miejsce zacięcie walczyli ze sobą Dotyk Magii i Graphic Poison, a także Gallery Gold z Wolfie Gee. Ostatecznie jednak szala zwycięstwa została przechylona na stronę GP, jak i WG. Koniec starego roku to czas cudów, a jednym z nich była właśnie taka sytuacja; nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby dwa blogi w dwóch kategoriach rywalizowały o dane miejsce. Zazwyczaj była to para prywatnych bądź szablonarni, a nigdy taki kwartet. Jeden głos zaważył na tym, iż wyłoniłam szczęśliwą szóstkę, a nie jak wcześniej - ósemkę. U blogów prywatnych żadnych zmian nie ma. Na pierwszej pozycji ponownie utrzymał się Terrible Crash z miażdżącą przewagą nad resztą. Tuż za blogiem Yassmine uraczyliśmy pociechę Nielivki - Kroplę Sztuki, a za nią, na pozycji numer trzy bloga naszej redakcyjnej koleżanki - Moniki4451 (Wolfie Gee). W szabloniarniach lider ten sam od miesiąca. Land of grafic wyprzedziło o prawie dziesięć głosów Pandę, a po piętach bleachowej i jej ekipy deptał Graphic Poison. W sumie oddaliście 97 głosów na blogi prywatne, a 88 na szabloniarnie. Dziękujemy za zaangażowanie!

Nowa sonda - blog prywatnyhttp://sonda.hanzo.pl/sondy,237683,t7T5.html
Nowa sonda - szablonarniahttp://sonda.hanzo.pl/sondy,237684,EFwp.html

Przypomnienie: zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie noworocznym organizowanym przez naszą redakcyjną koleżankę [tutaj], a także o podsyłanie zimowych szablonów związanych z cyklem postów "W innym stylu (...)" [tutaj]. Zachęcamy również do tego, aby sondy miesięczne wstawiać na swoje blogi, co oczywiście wyjdzie na korzyść grafików.

1 komentarz: