Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki sond

Autor: Weronika

(C) Tiny fox

Ale się nam porobiło. Pierwszy dzień roku, a tutaj same dobre wieści. Nie dość, że wyniki sond to także konkurs noworoczny, który przygotowała Monika. Żyć, nie umierać :) W pewnym sensie można by uznać zwycięzców, którzy nazbierali najwięcej głosów w minionym miesiącu wygranymi roku. Jednak najbardziej utalentowanego grafika wybieramy w czerwcu, a więc życzę wam, aby te pół roku było owocne; byście pracowali na swój sukces, nie tracili wiary w siebie, a do szablonów podchodzili jak do hobby - nie jak do przymusowej pracy. To tak słowem wstępu, a teraz zapraszam na pierwsze w nowym, dwu tysięcznym piętnastym roku wyniki sond! Dodam tylko, że walka o jedno z miejsc na podium była niezwykle zacięta :)

SZABLONIARNIE

I-sze miejsce: Land of grafic - 27 głosów
II-gie miejsce: Panda Graphics - 18 głosów
III-cie miejsce: Graphic Poison - 12 głosówBLOGI PRYWATNE
I-sze miejsce: Terrible crash - 29 głosów
II-gie miejsce: Kropla Sztuki -  13 głosów
III-cie miejsce: Wolfie Gee -  8 głosów


Podsumowanie sond


(C) Invisible

W sondach dla szablonarni, jak i w dla blogów prywatnych zawrzało. O trzecie miejsce zacięcie walczyli ze sobą Dotyk Magii i Graphic Poison, a także Gallery Gold z Wolfie Gee. Ostatecznie jednak szala zwycięstwa została przechylona na stronę GP, jak i WG. Koniec starego roku to czas cudów, a jednym z nich była właśnie taka sytuacja; nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby dwa blogi w dwóch kategoriach rywalizowały o dane miejsce. Zazwyczaj była to para prywatnych bądź szablonarni, a nigdy taki kwartet. Jeden głos zaważył na tym, iż wyłoniłam szczęśliwą szóstkę, a nie jak wcześniej - ósemkę. U blogów prywatnych żadnych zmian nie ma. Na pierwszej pozycji ponownie utrzymał się Terrible Crash z miażdżącą przewagą nad resztą. Tuż za blogiem Yassmine uraczyliśmy pociechę Nielivki - Kroplę Sztuki, a za nią, na pozycji numer trzy bloga naszej redakcyjnej koleżanki - Moniki4451 (Wolfie Gee). W szabloniarniach lider ten sam od miesiąca. Land of grafic wyprzedziło o prawie dziesięć głosów Pandę, a po piętach bleachowej i jej ekipy deptał Graphic Poison. W sumie oddaliście 97 głosów na blogi prywatne, a 88 na szabloniarnie. Dziękujemy za zaangażowanie!

Nowa sonda - blog prywatnyhttp://sonda.hanzo.pl/sondy,237683,t7T5.html
Nowa sonda - szablonarniahttp://sonda.hanzo.pl/sondy,237684,EFwp.html

Przypomnienie: zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie noworocznym organizowanym przez naszą redakcyjną koleżankę [tutaj], a także o podsyłanie zimowych szablonów związanych z cyklem postów "W innym stylu (...)" [tutaj]. Zachęcamy również do tego, aby sondy miesięczne wstawiać na swoje blogi, co oczywiście wyjdzie na korzyść grafików.

1 komentarz: