Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Pojedynek- S. Caffee vs. S. Souls

(C) Tiny fox

Z góry przepraszam za to, że tak bezczelnie poucinałam nazwy blogów w tytule posta - po prostu całość się nie mieściła i 'wbiegała'na pasek boczny. Ostatni raz byliśmy świadkami pojedynku w listopadzie, kiedy to walczyły ze sobą autorki blogów Prettysmilex, jak i Dare to Create. Chedey (14 głosów) została pokonana aż dwukrotnie przez swoją rywalkę (28 głosów). Jaki wynik odnotujemy tym razem? Na czyją stronę przechyli się szala zwycięstwa?

Nazwa: Szablon Caffee
Adres: szablon-caffee.blogspot.com
Autor: Jane
Data założenia: 08/12/2012

Ikony


   
   
   
   
   
   

Sygnatury

NagłówkiSzablony


"Zobaczyłam na katalogu, że dodałaś notkę, "wbiłam" i... *potok niezrozumiałych słów, ponieważ za bardzo się jaram*. Ale to wszystko śliczne! A szablony... Chyba pierwszy podoba mi się najbardziej, ale naprawdę trudno wybrać.". To prawda. Przygotowując przegląd sama miałam trudność z wybraniem najładniejszego szablonu, a więc skorzystałam z wyliczanki. Najbardziej urzekł mnie nagłówek, który jest dopełnieniem całości, a bez niego byłoby po prostu nudno.

Azjaci i całe to zamieszanie wokół skośnookich nie jest dla mnie, ale przyznać muszę z ręką na sercu, że ten szablon jest... Amazing! "Dwie pierwsze sygnaturki i 2 ostatnie szablony [jeden z nich przedstawiam w dzisiejszym przeglądzie - tak, to ten po lewej] skradły moje serducho! Świetne prace, świetna notka! ^^ Aż można pozazdrościć ;)". Podoba mi się również tło w szablonie, które sprawia, że jest on jakby trójwymiarowy - zarysowuje się głębia. I ta intensywność kolorków w nagłówku ♥

Wiecie co na temat tejże pracy sądzi jedna z wiernych czytelniczek? "Wow jestem pod wrażeniem ♥ Przepiękna notka - mistrzowskie szablony - cud, miód, malina". To jedno z zamówień, ale muszę przyznać, że gdyby szablon był wolny, to z miłą chęcią i uśmiechem na twarzy bym go pobrała. Menu to popularne (a wręcz słynne) już kółeczka, a bannery z odnośnikami do komentarzy + tło daty są w jednolitych kolorach, dzięki czemu odróżniają się na tle intensywnie fioletowego nagłówka. Dopracowane zostało wszystko - nawet pasek, poprzez który możemy przemieszczać się na stronie! Brawo dla Jane - to jeden z szablonów, które najbardziej mi się podobają z tych wszystkich wykonanych przez zdolną graficzkę.

Szablon aż kipi minimalizmem! Uważam, że Jane poświęciła mu się w całości, a więc dlatego jest taki perfekcyjny. Miodzio :) Niczego nie brakuje, wszystkiego jest wystarczająco. Zazwyczaj jest tak, że przy tego typu prostych szablonach czuję niedosyt, bo tamto jest za mało wyeksponowane, a to przesadzone. Tutaj tak nie jest. Brawo za to, że autorka kierowała się myślą minimalistyczną przy tworzeniu pracy. Z takim nastawieniem mogłoby powstać 200 idealnych szablonów. Ale po co? Mamy ten :)

Ostatnie dzieło Jane , które dzisiaj przedstawiam, ale z pewnością nie ostatnie w twórczości graficzki. W tym przypadku założycielka słynnego już w całej grafikosferze Szablon Caffee postawiła na wyeksponowanie nagłówka. I prawidłowo! Jest się czym chwalić. Karty również w jednolitych kolorach, ażeby wyróżniały się na tle reszty, ale mam jedno zastrzeżenie (jedno jedyne i dotyczy dosłownie kosmetycznej zmiany) - dodałabym jakiś efekt/tło do tytułu posta. Może jakaś fikuśna czcionka?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Nazwa: Starved Souls
Adres: starved-souls.blogspot.com
Autor: Ariana
Data założenia: 14/04/2014

Ikony   
   
   
  
    
   

Sygnatury
NagłówkiSzablony
Świetny, minimalistyczny szablon, którego kolorem przewodnim jest niezawodna i pasująca prawie do wszystkiego malina. Najbardziej podoba mi się ciekawie zorganizowane menu na samym górze, które zastępuje nam nagłówek. Podoba mi się także ten niespotykany wzorek, który jest dopełnieniem pracy Ariany. Coś niesamowitego, aż brak mi słów! Oto jak czytelnicy bloga Starved Souls komentują pracę: "I wolny - łojejuniu, uwielbiam! <3 Idę zrobić Ci ołtarzyk chyba. Ja chcę więcej!". Ja się zgadzam z tym zdaniem w 100%!


Jak zapewnia autorka, menu zostało zainspirowane pracami Yassmine. Jedna z czytelniczek na temat tejże pracy wypowiedziała się właśnie tak: "Szablon mnie zaintrygował. Wygląda naprawdę ciekawie :)". Wydaje mi się, że do cudowności i niezwykłości tej pracy nikt zastrzeżeń nie ma. Szablon wykonany jest w ogromnym kunsztem. Ariana zadbała o każdy, nawet najmniejszy i najmniej dostrzegany detal. A nagłówek? Posłużę się słowami zacytowanymi wcześniej - intrygujący!

"Dzisiejsze prace można określić tylko jednym słowem - cudowne <3 Sygnaturka bajeczna! Nagłówki wspaniałe! <3 Ten drugi wygląda przecudownie! :* Szablon wygląda prosto i pięknie! ^^ Takie właśnie uwielbiam! :D" - wszystkie komentarze pod postem z pracą Ariany wyglądają bardzo podobnie. Delikatny, pastelowy szablon przywędrował do nas wprost z krainy snów i oczarował wszystkich! Zwala z nóg, inspiruje - jak jeszcze można go opisać?

Ten szablon Ariana przygotowała dla Gothic Baby, która takowy zamówiła. Autorka pracy, którą znajdziecie obok tłumaczy, że nie zmieściłaby tam innych rzeczy, o które prosiła zamawiająca. Zgadzam się z Arianą. Praca jest naładowana dodatkami i efektami doszczętnie, a jeden element więcej zepsułby tę harmonijną kompozycję. Najbardziej w szablonie spodobało mi się menu nad i pod nagłówkiem - funkcjonalnie i estetycznie, czyli tak, jak lubię!

Szablon z liskiem rozwalił system, serio. Jest minimalistyczny, przejrzysty - jednym słowem: wspaniały. Nigdy (nawet w najśmielszych snach!) nie wyobrażałam sobie, że można stworzyć pracę z przewodnim kolorem, jakim jest pomarańcz. A tu proszę, Ariana rozwiewa te wątpliwości. Ba, robi to tak, że kopara opada i z trudem jestem w stanie zebrać ją z ziemi. Spójrzcie tylko na ten perfekcyjnie dopasowany nagłówek w pasku bocznym, na nawał odcieni w poście, a także zwróćcie uwagę na fakt, że szablon nie jest przesiąknięty CSS-em!


Na głosy czekam do 16.02 - wtedy wyniki sondy opublikuję na fanpage'u. Chciałam również przeprosić za ostatni incydent z przeglądem bloga 94jellies. Wiele osób zarzucało mi faworyzację. Nie widziałam w tym problemu, bo przegląd bloga Insolatte pojawił się jedynie dwa razy (okazało się, że anonim z czatu miał rację - musiałam przegapić jeden przegląd, bo 94jellies pojawiło się trzykrotnie). Przyznam, nie wyglądało to zbyt dobrze z mojej strony. Człowiek, nie ideał - błędy popełnia i na nich się uczy.

6 komentarzy:

 1. No to będzie rywalizacja! Dziewczyny są naprawdę utalentowane, życzę powodzenia i oddałam głos. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Postanowiłam wstrzymać się od głosu, ponieważ nie jestem w stanie wybrać pomiędzy dziewczynami. Obie tworzą świetne prace :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudny wybór, dlatego jak nie zagłosuję - obie macie talent i tworzycie ciekawe pracę, to która wygra to kwestia gustu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tak nikt nie zagłosuje, to nie będzie sensu robić pojedynków :D Ja zagłosowałam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Noo ładnie ja je uwielbiam obie buu mam trudny wybór

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy