Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki "Jak dobrze znasz W. Szablonów?"

Autor: Weronika

(C) Chedey

Przede mną wyczerpujące dwa tygodnie, oj tak. Zapowiada się na to, że będzie parę nieprzespanych nocy. Źle zrobiłam i przyznaję się do tego otwarcie - zgłosiłam się do konkursu, który polega na przeczytaniu trzech grubych ksiąg. Zapomniałam jednak o tym, że termin, w którym takowy się odbędzie wypada w przyszłym tygodniu. Za mną jedna cegła, przede mną dwie. Mam nadzieję, że zdążę i zapamiętam jak najwięcej szczegółów z treści. Bardzo mi zależy, ponieważ jest to konkurs powiatowy. Zajęcie jakiegokolwiek miejsca na podium byłoby przepustką do wymarzonego liceum (mniejszą lub większą, ale od czegoś trzeba zacząć, nie?).

Pytanie 1: Pierwsze pytanie zawsze musi być proste, ażeby dać nadzieję, że i cały test będzie takowy. Na początek wskaż grafików zarządzających Wioską.

Odpowiedź: Agata & Shalis

Pytanie 2: Administratorką Wioski Szablonów jest Agata [jeśli w poprzednim pytaniu zaznaczyłaś(eś) tę odpowiedź to wiec, że na twoim koncie ląduje jeden punkt]. Niezwykle barwna postać, ponieważ poza grafiką zajmuje się również...

Odpowiedź: pisaniem wierszy

Pytanie 3: Zostańmy na moment w temacie autorki bloga. Ile wiosen liczy Agata?

Odpowiedź: 22

Pytanie 4: Chcąc porozmawiać z administratorką Wioski Szablonów powinniśmy kierować się na adres...

Odpowiedź: STUPID-OWL@TLEN.PL

Pytanie 5: Jaką ilość szablonów powinna nadesłać do redakcji Wioski osoba, chcąca współtworzyć szabloniarnię?

Odpowiedź: 3

Pytanie 6: Czy Wioska ma swój oficjalny fanpage na Facebooku?

Odpowiedź: Tak, ma swoją oficjalną stronę

Pytanie 7: Wioska dopiero niedawno odrodziła się z popiołów po prawie rocznej przerwie. Szablonem o jakim tytule przywitała swoich czytelników Agata?

Odpowiedź: Dolina nocy

Pytanie 8: Do ilu katalogów przynależy blog?

Odpowiedź: Do dwóch

Pytanie 9: Czy czytelnicy bloga mogą podsyłać propozycje dotyczące szablonów?

Odpowiedź: Tak, redakcja dopuszcza podsyłanie propozycji

Pytanie 10: Przed nami ostatnie pytanie. Decydujące pytanie. Wybierz odpowiedź, w której poprawnie opisano galerię Wioski Szablonów. Sęk w tym, czy blog takową ma (nic nie sugerujemy!).

Odpowiedź: Szablony w postaci kafli

Wyniki


(C) Scar

Od razu założyłam, że osoby, które podpiszą się jako "gość" nie otrzymają paczki. Dlaczego? To proste. Nie jestem w stanie rozszyfrować dwadzieścia osób, które podpiszą się tak samo. Zdolności jasnowidza nie wyssałam z mlekiem matki, a więc zielonego pojęcia nie mam kim są osoby, które zażartowały sobie ze mnie w ten sposób :) Nagrodę więc przyznaję tym, którzy otwarcie podawali swoje nicki. Paczuszkę otrzymuje ode mnie Lydia, Little Alpha i Mrs. Punk. Tradycyjnie - podajcie swoje adresy mejlowe w komentarzu pod tym postem. Na zgłoszenie się po nagrodę macie czas na piątku. Później (niestety) paczka przepada :) Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w teście - dziękuję za poświęcony czas! Niektórym z was naprawdę niewiele brakowało do tego, aby zgarnąć nagrodę. Trzymam kciuki, aby udało się następnym razem.

Kolejny quiz wkrótce!


PS. Chciałam przeprosić załogę Wioski Szablonów za to, że tak nieładnie skróciłam nazwę bloga w tytule - po prostu całość nie mieściła mi się i przeskakiwała do następnej linijki, co prezentowało się niezbyt estetycznie :)

7 komentarzy:

  1. jessica.styles1234567@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nitus.solitaire@gmail.com ^^

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom! A co do skrótu, to lepiej używać Wioska lub WS. :)

    OdpowiedzUsuń