Chat
zamknij

Wyniki "Jak dobrze znasz W. Szablonów?"

(C) Chedey

Przede mną wyczerpujące dwa tygodnie, oj tak. Zapowiada się na to, że będzie parę nieprzespanych nocy. Źle zrobiłam i przyznaję się do tego otwarcie - zgłosiłam się do konkursu, który polega na przeczytaniu trzech grubych ksiąg. Zapomniałam jednak o tym, że termin, w którym takowy się odbędzie wypada w przyszłym tygodniu. Za mną jedna cegła, przede mną dwie. Mam nadzieję, że zdążę i zapamiętam jak najwięcej szczegółów z treści. Bardzo mi zależy, ponieważ jest to konkurs powiatowy. Zajęcie jakiegokolwiek miejsca na podium byłoby przepustką do wymarzonego liceum (mniejszą lub większą, ale od czegoś trzeba zacząć, nie?).

Pytanie 1: Pierwsze pytanie zawsze musi być proste, ażeby dać nadzieję, że i cały test będzie takowy. Na początek wskaż grafików zarządzających Wioską.

Odpowiedź: Agata & Shalis

Pytanie 2: Administratorką Wioski Szablonów jest Agata [jeśli w poprzednim pytaniu zaznaczyłaś(eś) tę odpowiedź to wiec, że na twoim koncie ląduje jeden punkt]. Niezwykle barwna postać, ponieważ poza grafiką zajmuje się również...

Odpowiedź: pisaniem wierszy

Pytanie 3: Zostańmy na moment w temacie autorki bloga. Ile wiosen liczy Agata?

Odpowiedź: 22

Pytanie 4: Chcąc porozmawiać z administratorką Wioski Szablonów powinniśmy kierować się na adres...

Odpowiedź: STUPID-OWL@TLEN.PL

Pytanie 5: Jaką ilość szablonów powinna nadesłać do redakcji Wioski osoba, chcąca współtworzyć szabloniarnię?

Odpowiedź: 3

Pytanie 6: Czy Wioska ma swój oficjalny fanpage na Facebooku?

Odpowiedź: Tak, ma swoją oficjalną stronę

Pytanie 7: Wioska dopiero niedawno odrodziła się z popiołów po prawie rocznej przerwie. Szablonem o jakim tytule przywitała swoich czytelników Agata?

Odpowiedź: Dolina nocy

Pytanie 8: Do ilu katalogów przynależy blog?

Odpowiedź: Do dwóch

Pytanie 9: Czy czytelnicy bloga mogą podsyłać propozycje dotyczące szablonów?

Odpowiedź: Tak, redakcja dopuszcza podsyłanie propozycji

Pytanie 10: Przed nami ostatnie pytanie. Decydujące pytanie. Wybierz odpowiedź, w której poprawnie opisano galerię Wioski Szablonów. Sęk w tym, czy blog takową ma (nic nie sugerujemy!).

Odpowiedź: Szablony w postaci kafli

Wyniki


(C) Scar

Od razu założyłam, że osoby, które podpiszą się jako "gość" nie otrzymają paczki. Dlaczego? To proste. Nie jestem w stanie rozszyfrować dwadzieścia osób, które podpiszą się tak samo. Zdolności jasnowidza nie wyssałam z mlekiem matki, a więc zielonego pojęcia nie mam kim są osoby, które zażartowały sobie ze mnie w ten sposób :) Nagrodę więc przyznaję tym, którzy otwarcie podawali swoje nicki. Paczuszkę otrzymuje ode mnie Lydia, Little Alpha i Mrs. Punk. Tradycyjnie - podajcie swoje adresy mejlowe w komentarzu pod tym postem. Na zgłoszenie się po nagrodę macie czas na piątku. Później (niestety) paczka przepada :) Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w teście - dziękuję za poświęcony czas! Niektórym z was naprawdę niewiele brakowało do tego, aby zgarnąć nagrodę. Trzymam kciuki, aby udało się następnym razem.

Kolejny quiz wkrótce!


PS. Chciałam przeprosić załogę Wioski Szablonów za to, że tak nieładnie skróciłam nazwę bloga w tytule - po prostu całość nie mieściła mi się i przeskakiwała do następnej linijki, co prezentowało się niezbyt estetycznie :)

7 komentarzy:

  1. jessica.styles1234567@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nitus.solitaire@gmail.com ^^

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję wszystkim zwyciężczyniom! A co do skrótu, to lepiej używać Wioska lub WS. :)

    OdpowiedzUsuń