Chat
zamknij

Wyniki Graphic Award 2015

(C) Insolatte ♥

Kochani graficy! Nadszedł ten dzień, kiedy to poznajemy zwycięzców (a właściwie zwyciężczynie) corocznej gali Graphic Award, która jest organizowana przez nasz niepowtarzalny Katalog. Skromny wstęp, prawda? :) Walka była zacięta. W kategorii "szablonarnie" rywalizowało ze sobą najwięcej, bo aż pięć blogów. W "prywatnych" frekwencja była nieco niższa, ponieważ do konkursu zostały zgłoszone jedynie trzy strony. Ale to nic, jakoś daliście sobie radę :D Mieliście równiutki tydzień na to, aby walczyć o głosy czytelników. Zobaczmy, co z tego wyszło!

   
(C) Hope


Blogi prywatne


1. miejsce - Prettysmilex - 36 głosów
2. miejsce - Wolfie Gee - 9 głosów
3. miejsce - Naaailee - 6 głosów

Suma głosów: 51

Wygrywa Prettysmilex!

Szabloniarnie


1. miejsce - Wioska Szablonów - 28 głosów
2. miejsce - Panda Graphics - 26 głosów
3. miejsce - Land of grafic - 18 głosów

Suma głosów: 82

Wygrywa Wioska Szablonów!   
(C) Hope

Serdecznie gratuluję zwycięzcom, którzy zgarniają nagrodę główną - reklamę na okres wakacji w pasku bocznym naszego Katalogu! W oczach czytelników wasze blogi są szanowane, podziwiane za systematyczność czy skrupulatność, jak i wyróżniane za to, że wkładacie w nie masę swojego serca oraz czasu! Dla reszty (srebrnych, jak i brązowych medalistów oraz dla uczestników spoza podium) przewidziano gorące uściski oraz buziaczki od redakcji ;* Cóż mogę jeszcze dodać? Gratuluję po raz kolejny tak wielkiego osiągnięcia, jak i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszej corocznej zabawie :) Mam nadzieję, że spotkamy się za rok w szerszym gronie!
Proszę o podesłanie bannerków przedstawicieli redakcji poszczególnych blogów, które zwyciężyły w GA2015. Zawisną one w prawym pasku bocznym w okolicach archiwum. Będzie można je podziwiać aż do pierwszego września.

18 komentarzy:

 1. Wioska Szablonów dziękuje z całego serca wszystkim głosującym! Jest nam niezmiernie miło, że nasz powrót po przerwie jest tak owocny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ach, mamy 3 miejsce! :) gratuluję wszystkim zajętych pozycji!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie było prawdziwej rywalizacji - no ale nikogo do udziału nie zmusimy... Takie symboliczne drugie miejsce dla mnie też coś znaczy, bo kilka osób uznało, że tytuł dla WG się należy. :D To bardzo miłe. Gratuluję wygranym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Panda ze smutkiem zstępuje z zeszłorocznego podium i gratuluje wygranej WS! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo :) Niewiele Wam zbrakło, by nas wyprzedzić w tej rywalizacji :)

   Usuń
  2. Walka była naprawdę zacięta! :)

   Usuń
  3. Pandzia nigdy nie poddaje się bez walki! :)

   Usuń
 5. Hej!
  Chciałabym abyście dodały ogłoszenie o naborze w naszej szabloniarni :)

  Mogłybyście je dodać proszę?

  Blog:
  http://tropicaltalent.blogspot.com/

  Banner:
  http://4.bp.blogspot.com/-255fNUQdfIc/VZO5imGBvdI/AAAAAAAADSg/-AJrouiJJQ0/s320/banner%2Bwsp%25C3%25B3%25C5%2582praca.jpg

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję wszystkim za te głosy! Co prawda konkurencja była mała bo tylko te trzy blogi, ale i tak dziękuję każdemu, kto oddał głosik na mój blog. Aż miło się na serduszku robi widząc 36 głosów przy moim blogu :) Jeszcze raz ogromnie dzięki <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, również proszę o dodanie ogłoszenia:

  Button (link: http://1.bp.blogspot.com/-VCdiGEzCMG8/VY_PKBhX5NI/AAAAAAAAFd0/t_5ipR2R3lg/s1600/button%2Bna%2Botwarcie2.png )

  Treść:
  7 lipca o godzinie 16:00 odbędzie się wielkie otwarcie nowego bloga graficznego Graphic Valley [link: http://graphic-valley.blogspot.com/]. Dla tych, którzy wkleją powyższy button mamy niespodziankę.
  Serdecznie zapraszamy!
  ~Ginny i Obliviate~


  To tyle. :) Z góry dziękuję. ^-^

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę o umieszczenia ogłoszenia o następującej treści:
  (obrazek link :http://funkyimg.com/i/YKfT.png )

  καλωσόρισμα,
  Czas biegnie tak szybko. Nastał wreszcie dzień na który czekałam od dawna, dzień moich 7 blogowych urodzin.

  W tym oto momencie mam zaszczyt zaprosić Was, czytelników Tego Katalogu na mój Sekretny Spektakl pt. "Tropical Secrets JET".
  Serdecznie Zapraszam do Mojego Świata - http://reinwencja.blogspot.com/

  Bawcie się dobrze, uśmiechajcie się i zapomnijcie o troskach, dajcie ponieść się wiatrowi, wirowi zapomnienia, oczyszczenia oraz ukojenia. Niech Miłość będzie z Wami.

  "Miłość – to nieustanna droga do równowagi,
  piękna oraz doskonałości, która nigdy się nie kończy."
  ~ JET

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja od siebie chciałabym pogratulować przede wszystkim tym, którzy są poza podium lub zabrakło im naprawdę niewiele do tego, aby się na nim znaleźć. To w was jest siła, to wy tworzycie ten konkurs! Z drugiej strony szkoda, że tegoroczna edycja trwała tak krótko, a także zgłosiło się do niej niewiele osób. No cóż, może w przyszłym roku będzie lepiej? Wierzę w to i pozdrawiam!

  Buziaczki :**

  OdpowiedzUsuń