Chat
zamknij

Wyniki "Jak dobrze znasz... ?"

(C) Jane

Och, to było moje najbardziej zwariowane wydanie "Jak dobrze znasz..." w życiu! Nie obyło się bez wtopy, którą, co was chyba nie dziwi, zaliczyłam osobiście. Otóż, tym razem uprzednio należało się zalogować, a dopiero potem rozwiązać test. Gdyby nie uprzejmość czytelników, nigdy nie zorientowałabym się, że coś jest nie tak. Wszyscy opisani byli jako użytkownicy anonimowi. Spanikowałam. Okazało się, że dopiero po rejestracji strona wczytuje nick. Stąd też mniej więcej wiem, kto brał w quizie udział. Niektóre osoby szybko zaskoczyły o co mi chodzi, a więc mam je w zestawieniu pod ich własnymi nickami.
Kochani, liczę na waszą uczciwość! Jeśli nie rejestrowaliście, ale macie pewność, że quiz został przez was rozwiązany, upomnijcie się o paczuszkę. Tym razem wygrywają wszyscy, bez wyjątku. Podawajcie swoje adresy mejlowe w komentarzach. Uważasz, że zasługujesz na nagrodę? Napisz o tym!

Tym razem nie ma przegranych! 


Zgłaszać po nagrody możecie się do poniedziałku (tj. 29.06.2015 r.) do godziny 13:00. Na dowód tego, że zaistniała taka, a nie inna sytuacja zostawiam was z tym screenem. Fakt, obraz jest ciut nieczytelny, ale jeśli dobrze wytężycie wzrok to zauważycie, że wskoczyło raptem kilka nicków, a reszta to sami 'goście'. Oby taka sytuacja już nigdy więcej nie miała miejsca! :)

20 komentarzy:

 1. Screen nie chce mi się pokazać nie wiem czemu więc nie wiem czy jest mój nick ale zarejestrowałam się zanim rozwiązałam quiz. Tak więc chciałabym się zgłosić po paczuszkę. Mój e-mail: desarrii@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej pokazał mi się i widzę swój nick pod numerem 9 :)

   Usuń
 2. Chyba widzę swój nick, ale na wszelki wypadek wrzucam swojego maila: madeleines.stories@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę swój nick, ale na wszelki wypadek też rzucam maila: Sezamxq@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę swój nick, ale też na wszelki wypadek dodaję maila, jessica.styles1234567@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja swojego nicku niestety nie widzę ;c Ale wypełniałam quiz i wysyłałam w tamtym poście screen, wiec jest potwierdzenie :)
  Mam nadzieję, że to nie problem i tu jest mój e-mail: calpal1@wp.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę swój nick (Ginny1xD) e-mail: gosiaczekT99@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja swojego nicku (niestety) nie widzę, chociaż rozwiązałam dwa razy (raz anonimowo, a za drugim razem się zarejestrowałam). Ja jednak quiz rozwiązałam (nawet zwróciłam uwagę z błędem ;)), więc wysyłam swój e-mail: rosesylla.de.marie@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Mraśny nagłówek! Ale myślę, że czcionki trochę źle dobrane (ok, mówi to osoba, która sama nie umie ich dobrze dobrać xD)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E tam, mi się wszystko podoba ♥

   Usuń
 9. nitus.solitaire@gmail.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Swój nick, widzę. Więc daję swój e-mail: gunnwo72@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie niestety nie widać, ale rejestrowałam się (Agata_) i zrobiłam quiz. Szkoda, że wynikły takie problemy. Będę trzymać kciuki, aby coś takiego się nie powtórzyło. (stupid-owl@tlen.pl).

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o umieszczenia ogłoszenia o następującej treści:
  (obrazek link : http://funkyimg.com/i/XZQc.png )

  Drodzy Czytelnicy,
  Pracę nad Tropical Secrets JET właśnie się zakończyły, mam teraz chwilę wolnego czasu i chciałabym przypomnieć, że już za 3 dni - ujrzycie mój sekretny spektakl, który celebrować będzie 7 rocznice moich blogowych narodzin.

  1 lipca 2015 r. o godzinie 18:00 na blogu Reinwencja.blogspot.com ukaże się Tropical Secrets JET, spektakl na którym zobaczycie to co do tej pory było sekretnie ukryte.

  Serdecznie zapraszam również, do wklejania banerów, promujących te zacne wydarzenie - cieszmy się razem oczekiwaniem na Tropical Secrets JET. Za wklejenie jednego z poniższych banerów, czeka dla Was mała nagroda i niespodzianka.

  (http://oi61.tinypic.com/25su15v.jpg) (http://oi59.tinypic.com/2uetwt1.jpg)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mnie nie ma, ale się zarejestrowałam i rozwiązałam, także tego ... mój mail: palcix@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Mnie nie widać, chociaż rozwiązywałam też quiz po zarejestrowaniu ;-; tak czy siak, to jest mój mail: olciax120@gmail.com :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie wiem czy jest tam mój nick (obrazek nie chce mi się wczytać ;/) ale rozwiązałam quiz :)
  inginiamusic@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Ugh, jeszcze mnie nie ma :C A przecież rozwiązywałam dwa razy! :CCCC ale wiesz, że rozwiązywałam quiz :I mój mail: frindsforever222@gmail.com (ah, jak ja kocham tą nazwę ;-;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie wiem, czy tam jestem, screen nie chce mi się załadować :/ Mój mail: majlena628@gmail.com

  OdpowiedzUsuń