Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Wyniki sond

Autor: monika4451

 
(c) StrayHeart

I tak maj dobiegł końca - dlatego dzisiaj poznacie wyniki sond na najlepszy blog prywatny i szabloniarnię. Szczerze mówiąc, nie miałam okazji nawet do nich zajrzeć przez ostatnie cztery tygodnie, więc jestem tym bardziej ciekawa, co się tam podziało. ;) A do Was mam pytanie o innym charakterze: czy w piątek planowo macie w szkole zajęcia? Osobiście mam wolne, moja przyjaciółka jednak odrabiała ten dzień w sobotę, a są też tacy, którzy po prostu mają lekcje... Dajcie znać! A wcześniej zobaczcie, kto był najlepszy w maju. 


SZABLONIARNIE
I-sze miejsce: Wioska Szablonów - 34 głosy
II-gie miejsce: Land of Grafic & Panda Graphics - 27 głosów
III-cie miejsce: Bajkowe Szablony - 16 głosówBLOGI PRYWATNE 
I-sze miejsce: Terrible Crash - 34 głosy
II-gie miejsce: Graphical Thoughts - 25 głosów
III-cie miejsce: Starved Souls - 10 głosówPodsumowanie sond


 
(c) Rosesylla

Sondy majowe są częściowo powrotem do wyników z początku roku. I tak wśród szabloniarni Wioska Szablonów utrzymuje się nadal na pierwszym miejscu. Dobra robota! :) Drugą pozycję okupują równocześnie Land of Grafic oraz Panda Graphics, co przywraca nam sytuację z marca, te blogi prowadzą długą bitwę o podium... Trzecie miejsce zajmują Bajkowe Szablony - jest to właściwie ich debiut. Przejdźmy teraz do wyników sondy blogów prywatnych. Na pierwszą pozycję po miesiącu przerwy powróciło Terrible Crash. Tym samym Graphical Thoughts pozostaje w najlepszej trójce, ale już na miejscu drugim (w kwietniu było lepsze od TC). Najniższą rangę dzisiaj dostaje Starved Souls - jednak nie mniej ważną, ponieważ uznaję to jako debiut (już drugi dzisiaj!). Mam nadzieję, że się nie mylę. ;) Ogółem oddaliście 167 głosów w sondzie szabloniarni i 112 na blogi prywatne. To naprawdę duuużo! Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie.

Nowa sonda - blogi prywatne: http://sonda.hanzo.pl/sondy,246207,uMNh.html 
Nowa sonda - szabloniarnie: http://sonda.hanzo.pl/sondy,246210,T6Jd.html 


9 komentarzy:

 1. Dziękujemy za wszystkie głosy! Cieszymy się, że nasz powrót okazał się strzałem w dziesiątkę1

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam poinformować, że World of Graphic zostaje zawieszone do końca czerwca. Wróci w lipcu pod nową nazwą

  OdpowiedzUsuń
 3. Myśle ,że twuj blog jest bardzo fajny ty jesteś bardzo sympatyczna więc odnos sukcesy.

  Zapraszam do mnie : http://angelikao-blog.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawa dla Wioski i reszty autorów blogów na podium ;)
  btw. co się dzieje z tym czatem, że nic nie mogę tam napisać? O.o
  wysuwa mi się, ale nie mogę nic kliknąć :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję zmienić przeglądarkę :D Ja mam podobny problem w Mozilli, a w innych zaś wszystko śmiga jak należy!

   Usuń
  2. Mam to samo, używam Chrome. Jest jednak na to rada: jak już czat wyjedzie do końca, to w lewym górnym rogu pojawi się szary krzyżyk, który należy kliknąć i ta daaa - problemy znikają i wszystko działa. :)

   Usuń
 5. Gratuluje :)

  Zapraszam : http://graphicnina-grafika.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń