Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Danni & Alessa Belikov

Niestety między ostatnim przeglądem a dzisiejszym nikt nie popełnił żadnego posta. o.O Trudno. Wygląda na to, że będziecie się tutaj spotykać na razie tylko ze mną. ;) Zaczął się dla mnie okres odwiedzania szkoły w soboty. xd A tekst "najbliższy wolny termin mam w listopadzie" stał się rzeczywistością - nawet nauczyciele mają problem zapowiedzieć nam sprawdzian, niestety. :P To zapraszam do tworzenia przeglądu!

Reguły: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 8 października. 
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 


 
(c) Prettysmilex

W tygodniu powstanie poniżej przegląd z prac przez Was zgłoszonych oraz typów redakcji. Poprzednią odsłonę możecie zobaczyć tutaj. :) Wpadnijcie tam też, jeśli jeszcze nie wiecie, jak to wszystko działa. ;) Na składanie propozycji w komentarzach macie czas do wtorkowego popołudnia.

Szablony 

 
Chloe to moja ukochana aktorka, więc musiałam wyróżnić ten szablon! Nagłówek jest perfekcyjny, właśnie przez takie grafiki zaczynam lubić jesień :3 A kody, jak to zwykle bywa u Pretty, równie idealne co nagłówek! - Alessa Belikov 

Nagłówki 

 
Nie jestem fanką Harry'ego, a jednak ten nagłówek powalił mnie na kolana! Te krwiste efekty wprowadzają mroczną atmosferę, którą uwielbiam, a napis idealnie wpasowuje się w całość. - Alessa Belikov

 
Kolorystycznie - lekki powiew wakacyjnych klimatów. Spodobała mi się ciekawa kompozycja, gdyż nie ma tutaj żadnego centrum, tylko dopełniająca się różnorodność (krzyżówkowy stock jest bardzo fajny). - monika4451

 
Kto tęskni za wakacjami? Ten nagłówek idealnie oddaje jego klimat. Radość, ciepło, zabawa - to wszystko bije z tej grafiki! - Alessa Belikov

 
Mój typ u Prettysmilex. Nagłówek jest delikatny, przygaszenie dodaje tajemniczego charakteru. Rozmieszczenie napisu dobrze uzupełnia zwarty układ na pracy. Ślicznie. ^^ - monika4451

2 komentarze:

 1. Danni - Irrestible
  Nie jestem fanką Harry'ego, a jednak ten nagłówek powalił mnie na kolana! Te krwiste efekty wprowadzają mroczną atmosferę, którą uwielbiam, a napis idealnie wpasowuje się w całość.

  Prettysmilex - Prettysmilex
  Kto tęskni za wakacjami? Ten nagłówek idealnie oddaje jego klimat. Radość, ciepło, zabawa - to wszystko bije z tej grafiki!


  Prettysmilex - Prettysmilex
  Chloe to moja ukochana aktorka, więc musiałam wyróżnić ten szablon! Nagłówek jest perfekcyjny, właśnie przez takie grafiki zaczynam lubić jesień :3 A kody, jak to zwykle bywa u Pretty, równie idealne co nagłówek!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej, dziękuję Monice4451 za wytypowanie mojej pracy! Nie spodziewałam się!(co prawda miałam nadzieję ;p)
  Wszystkie z prac są przepiękne, moim osobistym faworytem jest ostatni nagłówek Prettysmilex. Piękne kolory!

  OdpowiedzUsuń