Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Przegląd tygodnia

Autor: monika4451

 
(c) Synestezja

Dobry wieczór. U mnie jeszcze tydzień i koniec semestru. A tym samym koniec przedmiotów zawodowych. Szybko zleciało... Zdaję sobie sprawę, że ilość notek opublikowanych w tym tygodniu na Waszych blogach nie jest ogromna, ale z pewnością dacie radę wskazać prace, które najbardziej się Wam spodobały i razem stworzymy przegląd. :)

Regulamin:

 1. Przegląd obejmuje okres od 4 do 10 grudnia
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

 
(c) Elmo 

W czwartek powstanie poniżej przegląd prac zgłoszonych przez Waz oraz tych wytypowanych przez redakcję. Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wygląda - zapraszam do poprzedniego przeglądu, który znajdziecie tutaj. Na zgłaszanie prac macie czas do środy. :)

Szablony 

 
Jeszcze jesienna praca od Cael, W bardzo przyjemnych brązach, przygaszonej bieli i dyniowej wersji koloru pomarańczowego. ^^ - monika4451

 
Szablon jest przepiękny, magiczny, a zarazem prosty. Przynosi mi on na myśl stare czasy, kiedy Blogspot przepełniony był opowiadaniami o Potterze, a każdy tracił głowę na jego punkcie. Nie mogę się na niego napatrzeć! Po prostu perełka. - Snow 

 
Prostota wygrywa, a tym bardziej tak wprawnie zrobiona. Just simple. ;) - monika4451

 
Jako wielka fanka Skyfall nie mogłam przejść obojętnie obok tej pracy. Po prostu uwielbiam Daniela, a szablon został bardzo dobrze wykonany. Schludny, przejrzysty. Ekstra! - monika4451

 
Idealnie wpasował się on w coraz bardziej dostrzegalny nastrój świąt. Jest śliczny, taki cieplutki. Gdy go zobaczyłam pobudziło się we mnie zniecierpliwienie - gdzie te święta?! Tak, cudowny. - Snow

A ja wybrałam tę uroczą pracę spośród opublikowanych ostatnio przez Synestezję. Śliczny, kolorowy nagłówek w zupełności wystarcza jako atrakcja całej pracy, bo reszta już raczej utrzymana w stonowanych i przygaszonych barwach. Zakochałam się, po prostu *-* - monika4451

Nagłówki

- stwierdzony brak ;p -

7 komentarzy:

 1. Chciałabym zgłosić dwie prace :)

  Pierwsza została stworzona przez Lynx z bloga Graphic Valley.
  Szablon jest przepiękny, magiczny, a zarazem prosty. Przynosi mi on na myśl stare czasy, kiedy Blogspot przepełniony był opowiadaniami o Potterze, a każdy tracił głowę na jego punkcie. Nie mogę się na niego napatrzeć! Po prostu perełka.

  Druga praca to również szablon, wykonany przez Synestezję z bloga Panda Graphics . Idealnie wpasował się on w coraz bardziej dostrzegalny nastrój świąt. Jest śliczny, taki cieplutki. Gdy go zobaczyłam pobudziło się we mnie zniecierpliwienie - gdzie te święta?! Tak, cudowny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon Lynx niestety pochodzi aaaż z początku listopada i bardzo ubolewam, że nie mieści się w czasie obejmującym ten przegląd, tym bardziej, że nie miał okazji przez wypadki losowe znaleźć się w odpowiednim sobie przeglądzie, a (bardzo) powinien.
   Hmm. Wydaje mi się, że zrobię wyjątek. :) Nie ma to jak samej sobie coś uargumentować :3

   Usuń
 2. Chciałbym abyście dodali ogłoszenie mojego bloga.
  Cześć Jestem Infinity.Blog Graphics Winter został świezo założony dlatego potrzebuję pomocy !Jeśli chcesz zostać redaktorem to zgłoś się do mnie ! Wsyzstko w zakładce nabór na moim blogu !
  Pozdrawiam !
  Infinity

  Link do obrazka:http://funkyimg.com/i/2kPwV.png

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę najpierw zgłosić bloga do spisu, potem od razu wrzucę ogłoszenie. :)

   Usuń
  2. Zgłosiłem już wczoraj !

   Usuń