Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Synestezja

Dobry wieczór. U mnie jeszcze tydzień i koniec semestru. A tym samym koniec przedmiotów zawodowych. Szybko zleciało... Zdaję sobie sprawę, że ilość notek opublikowanych w tym tygodniu na Waszych blogach nie jest ogromna, ale z pewnością dacie radę wskazać prace, które najbardziej się Wam spodobały i razem stworzymy przegląd. :)

Regulamin:

 1. Przegląd obejmuje okres od 4 do 10 grudnia
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

 
(c) Elmo 

W czwartek powstanie poniżej przegląd prac zgłoszonych przez Waz oraz tych wytypowanych przez redakcję. Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wygląda - zapraszam do poprzedniego przeglądu, który znajdziecie tutaj. Na zgłaszanie prac macie czas do środy. :)

Szablony 

 
Jeszcze jesienna praca od Cael, W bardzo przyjemnych brązach, przygaszonej bieli i dyniowej wersji koloru pomarańczowego. ^^ - monika4451

 
Szablon jest przepiękny, magiczny, a zarazem prosty. Przynosi mi on na myśl stare czasy, kiedy Blogspot przepełniony był opowiadaniami o Potterze, a każdy tracił głowę na jego punkcie. Nie mogę się na niego napatrzeć! Po prostu perełka. - Snow 

 
Prostota wygrywa, a tym bardziej tak wprawnie zrobiona. Just simple. ;) - monika4451

 
Jako wielka fanka Skyfall nie mogłam przejść obojętnie obok tej pracy. Po prostu uwielbiam Daniela, a szablon został bardzo dobrze wykonany. Schludny, przejrzysty. Ekstra! - monika4451

 
Idealnie wpasował się on w coraz bardziej dostrzegalny nastrój świąt. Jest śliczny, taki cieplutki. Gdy go zobaczyłam pobudziło się we mnie zniecierpliwienie - gdzie te święta?! Tak, cudowny. - Snow

A ja wybrałam tę uroczą pracę spośród opublikowanych ostatnio przez Synestezję. Śliczny, kolorowy nagłówek w zupełności wystarcza jako atrakcja całej pracy, bo reszta już raczej utrzymana w stonowanych i przygaszonych barwach. Zakochałam się, po prostu *-* - monika4451

Nagłówki

- stwierdzony brak ;p -

7 komentarzy:

 1. Chciałabym zgłosić dwie prace :)

  Pierwsza została stworzona przez Lynx z bloga Graphic Valley.
  Szablon jest przepiękny, magiczny, a zarazem prosty. Przynosi mi on na myśl stare czasy, kiedy Blogspot przepełniony był opowiadaniami o Potterze, a każdy tracił głowę na jego punkcie. Nie mogę się na niego napatrzeć! Po prostu perełka.

  Druga praca to również szablon, wykonany przez Synestezję z bloga Panda Graphics . Idealnie wpasował się on w coraz bardziej dostrzegalny nastrój świąt. Jest śliczny, taki cieplutki. Gdy go zobaczyłam pobudziło się we mnie zniecierpliwienie - gdzie te święta?! Tak, cudowny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon Lynx niestety pochodzi aaaż z początku listopada i bardzo ubolewam, że nie mieści się w czasie obejmującym ten przegląd, tym bardziej, że nie miał okazji przez wypadki losowe znaleźć się w odpowiednim sobie przeglądzie, a (bardzo) powinien.
   Hmm. Wydaje mi się, że zrobię wyjątek. :) Nie ma to jak samej sobie coś uargumentować :3

   Usuń
 2. Chciałbym abyście dodali ogłoszenie mojego bloga.
  Cześć Jestem Infinity.Blog Graphics Winter został świezo założony dlatego potrzebuję pomocy !Jeśli chcesz zostać redaktorem to zgłoś się do mnie ! Wsyzstko w zakładce nabór na moim blogu !
  Pozdrawiam !
  Infinity

  Link do obrazka:http://funkyimg.com/i/2kPwV.png

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Wszystko

   Usuń
  2. Proszę najpierw zgłosić bloga do spisu, potem od razu wrzucę ogłoszenie. :)

   Usuń
  3. Zgłosiłem już wczoraj !

   Usuń
  4. 2 raz wysłałem !

   Usuń