Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

 
(c) Synestezja

Dobry wieczór. U mnie jeszcze tydzień i koniec semestru. A tym samym koniec przedmiotów zawodowych. Szybko zleciało... Zdaję sobie sprawę, że ilość notek opublikowanych w tym tygodniu na Waszych blogach nie jest ogromna, ale z pewnością dacie radę wskazać prace, które najbardziej się Wam spodobały i razem stworzymy przegląd. :)

Regulamin:

 1. Przegląd obejmuje okres od 4 do 10 grudnia
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

 
(c) Elmo 

W czwartek powstanie poniżej przegląd prac zgłoszonych przez Waz oraz tych wytypowanych przez redakcję. Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wygląda - zapraszam do poprzedniego przeglądu, który znajdziecie tutaj. Na zgłaszanie prac macie czas do środy. :)

Szablony 

 
Jeszcze jesienna praca od Cael, W bardzo przyjemnych brązach, przygaszonej bieli i dyniowej wersji koloru pomarańczowego. ^^ - monika4451

 
Szablon jest przepiękny, magiczny, a zarazem prosty. Przynosi mi on na myśl stare czasy, kiedy Blogspot przepełniony był opowiadaniami o Potterze, a każdy tracił głowę na jego punkcie. Nie mogę się na niego napatrzeć! Po prostu perełka. - Snow 

 
Prostota wygrywa, a tym bardziej tak wprawnie zrobiona. Just simple. ;) - monika4451

 
Jako wielka fanka Skyfall nie mogłam przejść obojętnie obok tej pracy. Po prostu uwielbiam Daniela, a szablon został bardzo dobrze wykonany. Schludny, przejrzysty. Ekstra! - monika4451

 
Idealnie wpasował się on w coraz bardziej dostrzegalny nastrój świąt. Jest śliczny, taki cieplutki. Gdy go zobaczyłam pobudziło się we mnie zniecierpliwienie - gdzie te święta?! Tak, cudowny. - Snow

A ja wybrałam tę uroczą pracę spośród opublikowanych ostatnio przez Synestezję. Śliczny, kolorowy nagłówek w zupełności wystarcza jako atrakcja całej pracy, bo reszta już raczej utrzymana w stonowanych i przygaszonych barwach. Zakochałam się, po prostu *-* - monika4451

Nagłówki

- stwierdzony brak ;p -

7 komentarzy:

 1. Chciałabym zgłosić dwie prace :)

  Pierwsza została stworzona przez Lynx z bloga Graphic Valley.
  Szablon jest przepiękny, magiczny, a zarazem prosty. Przynosi mi on na myśl stare czasy, kiedy Blogspot przepełniony był opowiadaniami o Potterze, a każdy tracił głowę na jego punkcie. Nie mogę się na niego napatrzeć! Po prostu perełka.

  Druga praca to również szablon, wykonany przez Synestezję z bloga Panda Graphics . Idealnie wpasował się on w coraz bardziej dostrzegalny nastrój świąt. Jest śliczny, taki cieplutki. Gdy go zobaczyłam pobudziło się we mnie zniecierpliwienie - gdzie te święta?! Tak, cudowny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon Lynx niestety pochodzi aaaż z początku listopada i bardzo ubolewam, że nie mieści się w czasie obejmującym ten przegląd, tym bardziej, że nie miał okazji przez wypadki losowe znaleźć się w odpowiednim sobie przeglądzie, a (bardzo) powinien.
   Hmm. Wydaje mi się, że zrobię wyjątek. :) Nie ma to jak samej sobie coś uargumentować :3

   Usuń
 2. Chciałbym abyście dodali ogłoszenie mojego bloga.
  Cześć Jestem Infinity.Blog Graphics Winter został świezo założony dlatego potrzebuję pomocy !Jeśli chcesz zostać redaktorem to zgłoś się do mnie ! Wsyzstko w zakładce nabór na moim blogu !
  Pozdrawiam !
  Infinity

  Link do obrazka:http://funkyimg.com/i/2kPwV.png

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Wszystko

   Usuń
  2. Proszę najpierw zgłosić bloga do spisu, potem od razu wrzucę ogłoszenie. :)

   Usuń
  3. Zgłosiłem już wczoraj !

   Usuń
  4. 2 raz wysłałem !

   Usuń

Obserwatorzy