Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia

(C) Erenae

To już ostatni przegląd tygodnia w tym roku. W dodatku jest to sylwestrowe wydanie! Dziś jego publikację zaplanowałam właśnie na tak wczesną porę, bo pewnie już szykujecie się na wieczorne świętowanie. Zostawiam was więc z postem i zachęcam do (ostatniego w tym roku) wybierania faworytów!

Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 24 do 31 grudnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

(C) Hanchesteria

Tak na dobrą sprawę to niewiele się tego nazbierało. I choć w okresie od Wigilii aż do Sylwestra opublikowaliście całkiem pokaźną ilość notek, tylko jedna osoba zajęła się wytypowaniem prac do przeglądu. By nie było tutaj zbyt pusto, dorzuciłam kilku faworytów od siebie. Enjoy! :)

Weronika: Szaleję za efektem zamazania na nagłówkach. Jako perfekcjonistka w normalnych warunkach bym tego nie zniosła, ale jeśli wiem, że działanie to jest jak najbardziej pożądane, w pełni je akceptuję, a nawet uważam to za formę sztuki.

Weronika: Elektryzujące, żywe i dające po oczach kolory - to jest to! Za oknem niby biało, ale już wkrótce, gdy tylko ciut się ociepli, wystąpi nieprzyjemna błotnista papka. Dziękuję Ci Erenae za tak pięknie kontrastujący z polskimi realiami pogodowymi nagłówek!

Simple: Ta wygaszona czerwień wpasowuje się w szarości, a duży napis nie jest przytłaczający - wręcz przeciwnie, ponieważ bez niego byłoby pusto. Nagłówek jest delikatny, łagodny, przez co skradł moje serce.

Weronika: Ciężko natrafić na dobry minimalistyczny szablon. Na wszystkich moich blogach takowe się pojawiają. Są one owocem wielogodzinnych (czasem nawet kilkudniowych!) poszukiwań ideału. I tutaj taki znalazłam. Mayako, jesteś mistrzynią!

Simple: Nagłówek, pomimo tej jaskrawej czerwieni, jest świetny i właśnie ta czerwień go dopełnia, ponieważ bez niej byłoby nudno. Do tego układ jest bardzo prosty i stonowany, ale idealnie wpasowuje się do chaotycznego nagłówka. Oprócz tego kod CSS jest perfekcyjnie dopasowany, piksela do pikseli.

4 komentarze:

 1. Lydia & Hanchesteria - Land of Grafic Nagłówek, pomimo tej jaskrawej czerwieni, jest świetny i właśnie ta czerwień go dopełnia, ponieważ bez niej byłoby nudno. Do tego układ jest bardzo prosty i stonowany, ale idealnie wpasowuje się do chaotycznego nagłówka. Oprócz tego kod CSS jest perfekcyjnie dopasowany, piksela do pikseli.

  Forain - Lost soul graphics Ta wygaszona czerwień wpasowuje się w szarości, a duży napis nie jest przytłaczający - wręcz przeciwnie, ponieważ bez niego byłoby pusto. Nagłówek jest delikatny, łagodny, przez co skradł moje serce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mojej pracy w przeglądzie. Nie jest to jednak tylko moja praca - to praca zrobiona we współpracy ze Scar :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIEEEEE! NIE ZDĄŻYŁAM DAĆ SWOICH ZGŁOSZEŃ! ;__; Obiecuję, że po zakończeniu sesji będę aktywniejsza! :D

  Dziękuję za wyróżnienie! :)

  Tym razem najbardziej urzekł mnie nagłówek od Forian, jest tak delikatny i kolorystyka, o której ciągle tu gadam, czyli czerwień i szary - kupuję to! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może w tym tygodniu dałabyś radę coś podrzucić? :P

   Usuń

Obserwatorzy