Prywatne
711 || Avatary pbf Bleeding Through Blondiee Graphics Butterflies Island Coequal Colorful Squares Dark Graphic Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Graficzna przystań Grafika Centaura Graphical thoughts Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Ingu's Graphics Irresistible Kotuch Lost Souls Graphics madziula-graphic Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul World Magic Graphics Wolfie GEE Zatsune Graphics
Szabloniarnie
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów Zaczarowane szablony
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Classical Graphics Coneq Dark Dream Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wonder Templates Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zatracone Dusze

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Idziemy za ciosem

Rok szkolny w pełni, a na Katalogu zaszły naprawdę
ogromne zmiany! Metamorfozę przeszły m.in. przeglądy tygodnia (więcej informacji w rubryczce obok
>>>), jak i informator dzienny. Od teraz wszelkie newsy będziemy relacjonować na bieżąco na naszym facebookowym profilu!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do wtorku macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Głowa pełna pomysłów

Jeśli
masz uwagi co do naszej działalności, stylu pisania postów, szablonu lub po prostu chcesz zaproponować jakąś zmianę, nowy cykl wpisów, pisz do nas na katalog.grafikow@o2.pl. Pamiętaj, Katalog istnieje dla Ciebie - to Ty jesteś jego częścią!

Konkurs noworoczny

Autor: Weronika

(C) Monika4451

To już taka nasza mała tradycja, że w pierwszych dniach Nowego Roku pojawia się konkurs. Schemat jest mniej więcej ten sam od lat. My mamy dla was materiały, a waszym zadaniem jest stworzenie czegoś z niczego. Nie przedłużając, nagroda jest baardzo kusząca (notabene dziękuję naszej niezastąpionej Monisi za jej przygotowanie!), więc na waszym miejscu nie zastanawiałabym się zbyt długo nad udziałem :)


Zasady noworocznego konkursu:

 1. Do waszej dyspozycji jest paczka ze zdjęciami oraz stockami. Kliknij tutaj, aby pobrać paczuszkę konkursową. 
 2. Waszym zadaniem jest stworzenie nagłówka z tego, co znajdziecie w paczce. Bez paniki, poza tym to od Was zależy wybór postaci do pracy, koloryzacji i opcjonalnie tekstu. Wymiary? Dowolne.
 3. Proszę mi tutaj nie zarzucać, że "jak to bez tekstury". Jej zrobienie to kwestia max. 5 minut. Potraktujcie to jako wyzwanie w wyzwaniu :)
 4. Mile widziane będzie dołączenie do swojej pracy drugiego pliku z zaznaczonymi wykorzystanymi elementami, ale nie jest to konieczne. 
 5. Czas na oddanie prac macie do 02 lutego (godz. 23:59). Prosimy przesyłać je na adres katalogu: katalog.grafikow@o2.pl. W tytule listu wpiszcie hasło "konkurs noworoczny". Jeżeli ktoś do 03 lutego nie dostanie potwierdzenia, że praca do nas dotarła - bardzo prosimy o ponowny kontakt mailowy albo chociaż o apel na czacie. 
 6. Można dostarczyć więcej niż jedną pracę na konkurs pod warunkiem, że nie jest to po prostu kolejna jej wersja kolorystyczna. 
 7. W konkursie mogą brać udział graficy nieprzynależący do Katalogu.
 8. Głosowanie odbędzie się poprzez komentarze z punktami i będzie trwało tydzień (5-12 luty). 
 9. Prace stworzone na ten konkurs możecie opublikować na blogach dopiero po zakończeniu głosowania, czyli najwcześniej w połowie lutego.
Nagroda dla zwycięzcy: paczuszka z ciekawymi różnościami oraz półroczna reklama bloga* w pasku bocznym spisu!

Do roboty graficy!


*w przypadku gdy osoba biorąca udział w konkursie nie posiada prywatnego bloga, jedyną formą nagrody jest paczka

7 komentarzy:

 1. Rozumiem, że oprócz modelek i koloryzacji nie można korzystać z materiałów z poza paczki?
  I czy trzeba wykorzystać wszystkie materiały z paczki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Waszym zadaniem jest stworzenie nagłówka z tego, co znajdziecie w paczce. Bez paniki, poza tym to od Was zależy wybór postaci do pracy, koloryzacji i opcjonalnie tekstu."

   Można korzystać z własnych zasobów i nie trzeba użyć wszystkiego co znajdziecie w paczce :)

   Usuń
 2. A no spróbuje ,a jeśli nie spodoba się to jej nie ukarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno się wszystkim spodoba :)

   Usuń
  2. Nie mówmy hop dopóki nie przeskoczymy.Zobaczymy co się okaże.

   Usuń
 3. Zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń