Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Remake challenge

Czyli innymi słowy akcja, która ma za zadanie pokazać, jakich
postępów dokonaliście przez dany okres czasu. Wyzwanie powstało we współpracy z Rinne, która tenże challenge wzięła pod swoje skrzydła. Wszelkie szczegóły znajdziecie w tej notce. Nudzisz się w wakacje? Upał daje się we znaki? Szukasz zajęcia? Zmierz się z samym sobą!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Konkurs noworoczny

Autor: Weronika

(C) Monika4451

To już taka nasza mała tradycja, że w pierwszych dniach Nowego Roku pojawia się konkurs. Schemat jest mniej więcej ten sam od lat. My mamy dla was materiały, a waszym zadaniem jest stworzenie czegoś z niczego. Nie przedłużając, nagroda jest baardzo kusząca (notabene dziękuję naszej niezastąpionej Monisi za jej przygotowanie!), więc na waszym miejscu nie zastanawiałabym się zbyt długo nad udziałem :)


Zasady noworocznego konkursu:

 1. Do waszej dyspozycji jest paczka ze zdjęciami oraz stockami. Kliknij tutaj, aby pobrać paczuszkę konkursową. 
 2. Waszym zadaniem jest stworzenie nagłówka z tego, co znajdziecie w paczce. Bez paniki, poza tym to od Was zależy wybór postaci do pracy, koloryzacji i opcjonalnie tekstu. Wymiary? Dowolne.
 3. Proszę mi tutaj nie zarzucać, że "jak to bez tekstury". Jej zrobienie to kwestia max. 5 minut. Potraktujcie to jako wyzwanie w wyzwaniu :)
 4. Mile widziane będzie dołączenie do swojej pracy drugiego pliku z zaznaczonymi wykorzystanymi elementami, ale nie jest to konieczne. 
 5. Czas na oddanie prac macie do 02 lutego (godz. 23:59). Prosimy przesyłać je na adres katalogu: katalog.grafikow@o2.pl. W tytule listu wpiszcie hasło "konkurs noworoczny". Jeżeli ktoś do 03 lutego nie dostanie potwierdzenia, że praca do nas dotarła - bardzo prosimy o ponowny kontakt mailowy albo chociaż o apel na czacie. 
 6. Można dostarczyć więcej niż jedną pracę na konkurs pod warunkiem, że nie jest to po prostu kolejna jej wersja kolorystyczna. 
 7. W konkursie mogą brać udział graficy nieprzynależący do Katalogu.
 8. Głosowanie odbędzie się poprzez komentarze z punktami i będzie trwało tydzień (5-12 luty). 
 9. Prace stworzone na ten konkurs możecie opublikować na blogach dopiero po zakończeniu głosowania, czyli najwcześniej w połowie lutego.
Nagroda dla zwycięzcy: paczuszka z ciekawymi różnościami oraz półroczna reklama bloga* w pasku bocznym spisu!

Do roboty graficy!


*w przypadku gdy osoba biorąca udział w konkursie nie posiada prywatnego bloga, jedyną formą nagrody jest paczka

7 komentarzy:

 1. Rozumiem, że oprócz modelek i koloryzacji nie można korzystać z materiałów z poza paczki?
  I czy trzeba wykorzystać wszystkie materiały z paczki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Waszym zadaniem jest stworzenie nagłówka z tego, co znajdziecie w paczce. Bez paniki, poza tym to od Was zależy wybór postaci do pracy, koloryzacji i opcjonalnie tekstu."

   Można korzystać z własnych zasobów i nie trzeba użyć wszystkiego co znajdziecie w paczce :)

   Usuń
 2. A no spróbuje ,a jeśli nie spodoba się to jej nie ukarze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno się wszystkim spodoba :)

   Usuń
  2. Nie mówmy hop dopóki nie przeskoczymy.Zobaczymy co się okaże.

   Usuń
 3. Zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń