Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Konkurs noworoczny - głosowanie

Autor: Weronika

(C) Synestezja

Nadeszła ta wielka chwila. Chwila, na którą wszyscy czekaliśmy. Czas głosowania uważam za rozpoczęty! Na naszą skrzynkę mejlową napłynęło w sumie dziewięć prac (jedna z nich została wycofana z konkursu na życzenie autorki, a więc na głosy czeka osiem nagłówków). Jestem bardzo szczęśliwa, że tak chętnie wzięliście udział w zabawie. Na początek przedstawię wszystkie dzieła zgłoszone do zimowego konkursu. Następnie waszym zadaniem będzie wytypowanie swoich faworytów. Tak więc do dzieła!

Prace konkursowe


Zasady dot. głosowania

Po pierwsze (i chyba najważniejsze) nie można głosować na siebie. W jaki sposób typować faworytów? Ano, wpisywać ich nicki na odpowiednich miejscach podium np.:
1 miejsce: X (wartość punktów: 3)
2 miejsce: Y (wartość punktów: 2)
3 miejsce: Z (wartość punktów: 1)
Wy w ten sposób obsadzacie poszczególne pozycje, a ja, po zakończeniu głosowania, przydzielam punkty zgodnie z tym, jakie miejsce na podium wybraliście dla danego grafika (patrz: wartość). W komentarzu z waszymi wyborami powinno znaleźć się wszystko to, co jest pogrubione. Odpowiednio w zamian liter X, Y i Z i adekwatnie do wysokości miejsca wstawiacie nazwy autorów, których nagłówki najbardziej przypadły wam do gustu. W przypadku, gdy występują dwie prace tego samego twórcy, wpisujecie w nawiasie za jego nickiem liczbę znajdującą się na miniaturce. Głosy możecie oddawać do przyszłej niedzieli (tj, 12.02.2016 r.) do godziny 23:59. Wyniki ukażą się prawdopodobnie 17.02.2016 r. w godzinach wieczornych. O nagrodach możecie przeczytać tutaj :)

Gotowi? 3, 2, 1... Start!

27 komentarzy:

 1. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Agata
  3 miejsce: Neva

  Muszę przyznać, że poziom jest bardzo wyrównany! Tyle świetnych prac, że trudno mi było wybrać te najlepsze z najlepszych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 1 miejsce: Elmo
  2 miejsce: Lydia
  3 miejsce: Evelyn

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Evelyn - mój faworyt <3
  2. Elmo
  3. Neva

  Żałuję trochę, że zapomniałam wziąć udział w tym konkursie :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, na pewno będzie jeszcze niejedna okazja!

   Usuń
 4. 1 miejsce: Elmo
  2 miejsce: Neva
  3 miejsce: Lydia

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym zgłosić, że blog Rinne Tworzy zmienił nazwę na Rinne Lasair oraz, że zmienił się również adres na http://pl.rinnelasair.com/

  Bardzo dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Już zmieniam :)

   Usuń
 6. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Lydia
  3 miejsce: Agata

  OdpowiedzUsuń
 7. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Lydia
  3 miejsce: Agata

  OdpowiedzUsuń
 8. 1 miejsce: Elmo
  2 miejsce: Mia
  3 miejsce: Lydia

  OdpowiedzUsuń
 9. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Lydia
  3 miejsce: Agata

  OdpowiedzUsuń
 10. 1 miejsce: Elmo
  2 miejsce: Lydia
  3 miejsce: Agata

  OdpowiedzUsuń
 11. 1 miejsce: Agata
  2 miejsce: Evelyn
  3 miejsce: Neva
  W ostatnią datę podaną w poście chyba wkradł się mały błąd :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Się rozpędziłam z tymi miesiącami! Dzięki, że czuwasz :)

   Usuń
 12. 1. Evelyn
  2. Mia
  3. Oh Sesia (1)

  OdpowiedzUsuń
 13. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Elmo
  3 miejsce: Agata

  OdpowiedzUsuń
 14. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Elmo
  3 miejsce: Agata

  OdpowiedzUsuń
 15. 1 miejsce Elyon
  2 miejsce Mia
  3 miejsce Evelyn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisząc "Elyon" miałaś na myśli Elmo? Muszę się upewnić, aby głos był ważny :)

   Usuń

 16. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Mia
  3 miejsce: Neva

  ps: proszę o wykasowanie mojej badziewnej pracy.Gdy nie trzyma ona poziomu konkursu więc wolę by jej nie było w zestawieniu.

  OdpowiedzUsuń
 17. 1 miejsce: Elmo
  2 miejsce: Oh Sesia 1
  3 miejsce: Mia

  OdpowiedzUsuń
 18. 1 miejsce: Evelyn
  2 miejsce: Elmo
  3 miejsce: Mia

  OdpowiedzUsuń
 19. 1 miejsce Agata
  2 miejsce Evelyn
  3 miejsce Lydia

  OdpowiedzUsuń