Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Prettysmilex

Aktualizacja pojawiła się z małym poślizgiem (informowałam was o tym na fanpejdżu). A to wszystko przez? No właśnie, szkołę. Żadne to odkrycie. Nauczyciele tak kręcą, byleby wcisnąć się ze swoim teścikiem. Są sprytni do tego stopnia, że zapowiadają nam sprawdziany, ale w dzienniku wpisują je jako kartkówki. Jak wiadomo, tych pierwszych może być w tygodniu maksymalnie trzy, a drugich? Ile dusza zapragnie. Oceny, rzecz jasna, wpisywane są na czerwono z najwyższą wagą. I ja się pytam, gdzie sprawiedliwość? :) Już nie będę was dłużej zatrzymywać. Rozkoszujcie się przeglądem!

Szablon


Weronika: Z okazji święta zakochanych na Pandzi pojawił się post autorstwa prudence. A w nim? Właśnie to cudo. Mroczne jak na Walentynkowe klimaty, kojarzące się raczej z kiczowatymi serduszkami i różem. Czyżby to jakiś manifest? Niby w nagłówku widnieje para ludzi darzących się uczuciem, lecz kolory dalekie są od tych przypisywanych dacie 14 luty. Ale szablon mi się podoba. Jest prosty, czytelny - posunę się o stwierdzenie, że na swój sposób minimalistyczny. Coś dla mnie!

Nagłówki


Oreuis: Bardzo podoba mi się cała kompozycja nagłówka Postacie są ciekawie wtopione w tło. Koloryzacja nadaje pracy tajemniczy charakter.

Weronika: Co tu dużo mówić o tym duecie... Ich kolejne "dziecko", będące strzałem w dziesiątkę. I nawet nie przeszkadza mi tak bardzo ta Lady Gaga. Notka tematyczna była publikowana pod hasłem inspirowania się muzyką, więc nie mam nic do gadania. Żywe kolorki, przepych i kwiatki, czyli to, co Weronika w nagłówkach lubi najbardziej (w sprawach szablonowych tak bardzo nie szaleję :P)!

2 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie pracy mojej i euleunge ^^
  Szkoda, że prac (znów) jest mało, jednak w tym tygodniu dodano wiele notek, więc mam nadzieję, że następny przegląd będzie bardziej obszerniejszy ^^
  Pozdrawiam!
  oreuis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zapomniałam tego ująć we wstępie, że w ten weekend przegląd będzie pękał w szwach. To pokłosie ferii (takie mam zdanie). Mam nadzieję, że podobna sytuacja będzie miała miejsce prawie cały czas!

   Usuń