Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Król trefl Heartbeat Graphic Kotuch Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex prudence design Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Fantazja Graphics Farfallen Follow the Flame Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Kropla Sztuki Królestwo Szablonów Krytyczna biel Larwiasta Tapeciarnia Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn WildRose Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów! Serdecznie zachęcamy do licznego udziału. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Masz czas?

Jeśli i Tobie w okresie wakacyjnym
doskwiera nuda, a ponadto lubisz pisać, interesujesz się grafiką oraz jesteś osobą sumienną, mam dla Ciebie interesującą propozycję. Koniecznie zajrzyj do zakładki rekrutacja i rozpocznij swoją przygodę w naszych szeregach!

Przegląd tygodnia [A]

Autor: Weronika

(C) Prettysmilex

Aktualizacja pojawiła się z małym poślizgiem (informowałam was o tym na fanpejdżu). A to wszystko przez? No właśnie, szkołę. Żadne to odkrycie. Nauczyciele tak kręcą, byleby wcisnąć się ze swoim teścikiem. Są sprytni do tego stopnia, że zapowiadają nam sprawdziany, ale w dzienniku wpisują je jako kartkówki. Jak wiadomo, tych pierwszych może być w tygodniu maksymalnie trzy, a drugich? Ile dusza zapragnie. Oceny, rzecz jasna, wpisywane są na czerwono z najwyższą wagą. I ja się pytam, gdzie sprawiedliwość? :) Już nie będę was dłużej zatrzymywać. Rozkoszujcie się przeglądem!

Szablon


Weronika: Z okazji święta zakochanych na Pandzi pojawił się post autorstwa prudence. A w nim? Właśnie to cudo. Mroczne jak na Walentynkowe klimaty, kojarzące się raczej z kiczowatymi serduszkami i różem. Czyżby to jakiś manifest? Niby w nagłówku widnieje para ludzi darzących się uczuciem, lecz kolory dalekie są od tych przypisywanych dacie 14 luty. Ale szablon mi się podoba. Jest prosty, czytelny - posunę się o stwierdzenie, że na swój sposób minimalistyczny. Coś dla mnie!

Nagłówki


Oreuis: Bardzo podoba mi się cała kompozycja nagłówka Postacie są ciekawie wtopione w tło. Koloryzacja nadaje pracy tajemniczy charakter.

Weronika: Co tu dużo mówić o tym duecie... Ich kolejne "dziecko", będące strzałem w dziesiątkę. I nawet nie przeszkadza mi tak bardzo ta Lady Gaga. Notka tematyczna była publikowana pod hasłem inspirowania się muzyką, więc nie mam nic do gadania. Żywe kolorki, przepych i kwiatki, czyli to, co Weronika w nagłówkach lubi najbardziej (w sprawach szablonowych tak bardzo nie szaleję :P)!

2 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie pracy mojej i euleunge ^^
  Szkoda, że prac (znów) jest mało, jednak w tym tygodniu dodano wiele notek, więc mam nadzieję, że następny przegląd będzie bardziej obszerniejszy ^^
  Pozdrawiam!
  oreuis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zapomniałam tego ująć we wstępie, że w ten weekend przegląd będzie pękał w szwach. To pokłosie ferii (takie mam zdanie). Mam nadzieję, że podobna sytuacja będzie miała miejsce prawie cały czas!

   Usuń