Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia [A]

(C) Prettysmilex

Aktualizacja pojawiła się z małym poślizgiem (informowałam was o tym na fanpejdżu). A to wszystko przez? No właśnie, szkołę. Żadne to odkrycie. Nauczyciele tak kręcą, byleby wcisnąć się ze swoim teścikiem. Są sprytni do tego stopnia, że zapowiadają nam sprawdziany, ale w dzienniku wpisują je jako kartkówki. Jak wiadomo, tych pierwszych może być w tygodniu maksymalnie trzy, a drugich? Ile dusza zapragnie. Oceny, rzecz jasna, wpisywane są na czerwono z najwyższą wagą. I ja się pytam, gdzie sprawiedliwość? :) Już nie będę was dłużej zatrzymywać. Rozkoszujcie się przeglądem!

Szablon


Weronika: Z okazji święta zakochanych na Pandzi pojawił się post autorstwa prudence. A w nim? Właśnie to cudo. Mroczne jak na Walentynkowe klimaty, kojarzące się raczej z kiczowatymi serduszkami i różem. Czyżby to jakiś manifest? Niby w nagłówku widnieje para ludzi darzących się uczuciem, lecz kolory dalekie są od tych przypisywanych dacie 14 luty. Ale szablon mi się podoba. Jest prosty, czytelny - posunę się o stwierdzenie, że na swój sposób minimalistyczny. Coś dla mnie!

Nagłówki


Oreuis: Bardzo podoba mi się cała kompozycja nagłówka Postacie są ciekawie wtopione w tło. Koloryzacja nadaje pracy tajemniczy charakter.

Weronika: Co tu dużo mówić o tym duecie... Ich kolejne "dziecko", będące strzałem w dziesiątkę. I nawet nie przeszkadza mi tak bardzo ta Lady Gaga. Notka tematyczna była publikowana pod hasłem inspirowania się muzyką, więc nie mam nic do gadania. Żywe kolorki, przepych i kwiatki, czyli to, co Weronika w nagłówkach lubi najbardziej (w sprawach szablonowych tak bardzo nie szaleję :P)!

2 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie pracy mojej i euleunge ^^
  Szkoda, że prac (znów) jest mało, jednak w tym tygodniu dodano wiele notek, więc mam nadzieję, że następny przegląd będzie bardziej obszerniejszy ^^
  Pozdrawiam!
  oreuis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zapomniałam tego ująć we wstępie, że w ten weekend przegląd będzie pękał w szwach. To pokłosie ferii (takie mam zdanie). Mam nadzieję, że podobna sytuacja będzie miała miejsce prawie cały czas!

   Usuń

Obserwatorzy