Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Mia

Szykuje nam się wolne. W końcu! Wyśpię się, wypocznę i zrobię to, z czego wykonaniem zwlekam od Świąt Bożego Narodzenia (nie uwierzycie, ale są i takie rzeczy). Na przedmiot zwany grafiką komputerową muszę wykonać krótki film. Najgorsze jest jednak to, że kompletnie nie mam pomysłu na scenariusz. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma ciekawy zamysł, proszę o kontakt :)


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 2 do 8 kwietnia.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

2 komentarze:

 1. Scargraf- http://scargraf.blogspot.com/

  Uwielbiam tą pracę nie tylko iż są na niej dwa główne kolory czyli czerń i błękit .Spodobała mi się kompozycja autorki ,która jest szczegółowo przemyślana i przyznam się iż to mnie urzekło te dopieszczenie szczegółów.

  oreuis- http://grafikacentaura.blogspot.com

  Drugi nagłówek na początku wydawał mi się nie skończony ale to mały szczegół .Jednak kiedy spojrzała na niego pod innym kontem to oniemiałam z wrażenia zwłaszcza przez kolory typowo reprezentujące wiosnę choć za oknami jeszcze szaro.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oreuis - Grafika Centaura
  Bardzo ekscentryczny nagłówek w wykonaniu Oreuis, który przykuł moją uwagę z dwóch względów. Pierwszy powód to, rzecz jasna, intensywny pomarańcz, a drugi - urocze kotowate stworzonko w tle. Z początku miałam wątpliwości co do tego, czy faktycznie mamy tam jakiegoś Mruczka, ale kłębek nici natychmiast je rozwiał. Droga autorko, masz plusa u kociary Weroniki!

  Scar & Erenae - Scargraf
  O matko, ależ piękny nagłówek! Ognisty pomarańcz i lodowaty granat. No, no, no. Takie duety to ja lubię, a kto zna mnie dłużej, wie o tym doskonale. Nie byłabym sobą, gdybym nie pochwaliła dziewczyn za kawał dobrej roboty. Gromkie brawa dla nich!

  OdpowiedzUsuń