Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(C) Blondiee

Na samym wstępie pragnę poinformować, że najbliższy przegląd tygodnia nie zostanie zaktualizowany w terminie (prace pojawią się w osobnym poście dopiero za dwa tygodnie). Jest to spowodowane moim kilkudniowym wyjazdem i, o zgrozo, brakiem dostępu do sprzętu w tymże czasie. Oczywiście, będziecie mieli szansę wytypowania faworytów, gdyż tego typu wpis może zostać zaplanowany o wiele wcześniej. Co ma być to będzie. Na razie zapraszam do delektowania się przeglądem!


Szablony


Oreuis: Zakochałam się w tym szablonie! Czyż to nie zbieg okoliczności, że postał on akurat wtedy gdy wciągnęłam się w Attack on Titan? Lynx chyba czyta mi w myślach ♥ Szablon jest obłędny i bardzo nastrojowy. Zazdroszczę umiejętności tworzenia prac z postaciami z anime <:

Mia: Podobają mi się kolorki, takie troche przygaszone, ale piękne i ciekawi mnie efekt Css na strony, niby prosty, a jednak ten drugi kolor tak wiele dodaje. No i przepiękny nagłówek

Mia: Nie przepadam za kreskówkami ani za szablonami w takim stylu, jednak samo wykonanie tej pracy. zwłaszcza zmieniający się nagłówek jest genialne! Brawo!

Simple: CSS i nagłówek boskie, jednak to kolorystyka skrada moje serce! Czuć ten ogień, który jest pokazany na nagłówku, a użycie tego właśnie ognia jako tło posta - mega!


Nagłówki


Oreuis: Bardzo podoba mi się niebanalna kompozycja tego nagłówka oraz wykorzystane stocki. Praca wygląda ciekawie i ma w sobie nutkę tajemniczości <: Aż się chcę na nią patrzeć <3

Oreuis: Bardzo lubię gdy na nagłówku znajduję się wiele postaci. Zdaję sobie jednak sprawę, że to trudne do zrealizowania. Elmo jednak nie miała z tym problemu. Praca jest bardzo przejrzysta i przyjemna dla oka. Należą się ogromne brawa <:

Simple: Delikatność tego nagłówka podbija moje serce! Wykorzystane stocki komponują się razem z postacią. Praca aż cieszy oko ;)
[Małe wtrącenie od autorki przeglądu: Dwa pierwsze linki w Twoim komentarzu odnoszą się do tej samej pracy :< Czy mogłabym prosić o sprecyzowanie, który to nagłówek Oreuis został przez Ciebie wybrany? Tak naprawdę do opisu pasują mi wszystkie, dlatego pytam :P O odpowiedź prosiłabym w komentarzu poniżej. Z powodu braku informacji praca graficzki nie została zalinkowana - wszystko uzupełnię, gdy tylko dowiem się tego, co Simple miała na myśli :)]

Simple: Chociaż nie jestem fanką tego odcienia zieleni, to tutaj bardzo mi ona pasuje. Pomimo małej ilości stocków, nagłówek nie jest "pusty", co jest dużym plusem! No i jeszcze Zayn, ach ;)

3 komentarze:

 1. W końcu mogę komentować. *jej* ^^
  Tak bardzo się cieszę, że moja praca jest w przeglądzie *niby taka drobna rzecz a tak cieszy, zwłaszcza przy tym dekadenckim nastroju jaki panuje w moim otoczeniu* ^^ Dziękuję Oreuis ♥, zazwyczaj prace z anime mi nie wychodzą jednak wtedy miałam natchnienie, po obejrzeniu Attack on Titan.
  No nic, miałam jeszcze trochę napisać, ale to chyba napiszę kiedy indziej, bo trzeba zacząć się uczyć na jutrzejsze dwa sprawdziany ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się w końcu udało do nas 'dobić' :)

   Usuń
 2. Dziękuję bardzo Simple i Oreuis za nominowane moich prac. Jest mi bardzo miło <3

  OdpowiedzUsuń