Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd tygodnia [A]

(C) Blondiee

Na samym wstępie pragnę poinformować, że najbliższy przegląd tygodnia nie zostanie zaktualizowany w terminie (prace pojawią się w osobnym poście dopiero za dwa tygodnie). Jest to spowodowane moim kilkudniowym wyjazdem i, o zgrozo, brakiem dostępu do sprzętu w tymże czasie. Oczywiście, będziecie mieli szansę wytypowania faworytów, gdyż tego typu wpis może zostać zaplanowany o wiele wcześniej. Co ma być to będzie. Na razie zapraszam do delektowania się przeglądem!


Szablony


Oreuis: Zakochałam się w tym szablonie! Czyż to nie zbieg okoliczności, że postał on akurat wtedy gdy wciągnęłam się w Attack on Titan? Lynx chyba czyta mi w myślach ♥ Szablon jest obłędny i bardzo nastrojowy. Zazdroszczę umiejętności tworzenia prac z postaciami z anime <:

Mia: Podobają mi się kolorki, takie troche przygaszone, ale piękne i ciekawi mnie efekt Css na strony, niby prosty, a jednak ten drugi kolor tak wiele dodaje. No i przepiękny nagłówek

Mia: Nie przepadam za kreskówkami ani za szablonami w takim stylu, jednak samo wykonanie tej pracy. zwłaszcza zmieniający się nagłówek jest genialne! Brawo!

Simple: CSS i nagłówek boskie, jednak to kolorystyka skrada moje serce! Czuć ten ogień, który jest pokazany na nagłówku, a użycie tego właśnie ognia jako tło posta - mega!


Nagłówki


Oreuis: Bardzo podoba mi się niebanalna kompozycja tego nagłówka oraz wykorzystane stocki. Praca wygląda ciekawie i ma w sobie nutkę tajemniczości <: Aż się chcę na nią patrzeć <3

Oreuis: Bardzo lubię gdy na nagłówku znajduję się wiele postaci. Zdaję sobie jednak sprawę, że to trudne do zrealizowania. Elmo jednak nie miała z tym problemu. Praca jest bardzo przejrzysta i przyjemna dla oka. Należą się ogromne brawa <:

Simple: Delikatność tego nagłówka podbija moje serce! Wykorzystane stocki komponują się razem z postacią. Praca aż cieszy oko ;)
[Małe wtrącenie od autorki przeglądu: Dwa pierwsze linki w Twoim komentarzu odnoszą się do tej samej pracy :< Czy mogłabym prosić o sprecyzowanie, który to nagłówek Oreuis został przez Ciebie wybrany? Tak naprawdę do opisu pasują mi wszystkie, dlatego pytam :P O odpowiedź prosiłabym w komentarzu poniżej. Z powodu braku informacji praca graficzki nie została zalinkowana - wszystko uzupełnię, gdy tylko dowiem się tego, co Simple miała na myśli :)]

Simple: Chociaż nie jestem fanką tego odcienia zieleni, to tutaj bardzo mi ona pasuje. Pomimo małej ilości stocków, nagłówek nie jest "pusty", co jest dużym plusem! No i jeszcze Zayn, ach ;)

3 komentarze:

 1. W końcu mogę komentować. *jej* ^^
  Tak bardzo się cieszę, że moja praca jest w przeglądzie *niby taka drobna rzecz a tak cieszy, zwłaszcza przy tym dekadenckim nastroju jaki panuje w moim otoczeniu* ^^ Dziękuję Oreuis ♥, zazwyczaj prace z anime mi nie wychodzą jednak wtedy miałam natchnienie, po obejrzeniu Attack on Titan.
  No nic, miałam jeszcze trochę napisać, ale to chyba napiszę kiedy indziej, bo trzeba zacząć się uczyć na jutrzejsze dwa sprawdziany ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się w końcu udało do nas 'dobić' :)

   Usuń
 2. Dziękuję bardzo Simple i Oreuis za nominowane moich prac. Jest mi bardzo miło <3

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy