Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Hasty

Jak nie deszczowo, to burzowo. Już niegdyś wspominałam, że strasznie kręci mnie podziwianie tych gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Gdy tylko nadchodzą czarne chmury to od razu uruchamiam jeden z internetowych radarów i śledzę wyładowania. To ekscytujące doświadczenie śledzić poczynania matki natury - tak nieobliczalnej i zarazem pięknej. Burze burzami, a my przejdźmy do przeglądu!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 30 kwietnia do 6 maja.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

5 komentarzy:

 1. Lynx - Graphic Valley
  Zakochałam się w tym szablonie! Czyż to nie zbieg okoliczności, że postał on akurat wtedy gdy wciągnęłam się w Attack on Titan? Lynx chyba czyta mi w myślach ♥ Szablon jest obłędny i bardzo nastrojowy. Zazdroszczę umiejętności tworzenia prac z postaciami z anime <:

  Erenae - Heartbeat Graphic
  Bardzo podoba mi się niebanalna kompozycja tego nagłówka oraz wykorzystane stocki. Praca wygląda ciekawie i ma w sobie nutkę tajemniczości <: Aż się chcę na nią patrzeć <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elmo - Dellyland
   Bardzo lubię gdy na nagłówku znajduję się wiele postaci. Zdaję sobie jednak sprawę, że to trudne do zrealizowania. Elmo jednak nie miała z tym problemu. Praca jest bardzo przejrzysta i przyjemna dla oka. Należą się ogromne brawa <:

   Usuń
 2. Lydia - Land Of Grafic
  Podobają mi się kolorki, takie troche przygaszone, ale piękne i ciekawi mnie efekt Css na strony, niby prosty, a jednak ten drugi kolor tak wiele dodaje. No i przepiękny nagłówek


  Proudence - Panda Graphics
  Nie przepadam za kreskówkami ani za szablonami w takim stylu, jednak samo wykonanie tej pracy. zwłaszcza zmieniający się nagłówek jest genialne! Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Erenae - Secret Templates
  CSS i nagłówek boskie, jednak to kolorystyka skrada moje serce! Czuć ten ogień, który jest pokazany na nagłówku, a użycie tego właśnie ognia jako tło posta - mega!

  Oreuis - Grafika Centaura
  Delikatność tego nagłówka podbija moje serce! Wykorzystane stocki komponują się razem z postacią. Praca aż cieszy oko ;)

  Blondiee - Blondiee Graphics
  Chociaż nie jestem fanką tego odcienia zieleni, to tutaj bardzo mi ona pasuje. Pomimo małej ilości stocków, nagłówek nie jest "pusty", co jest dużym plusem! No i jeszcze Zayn, ach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa pierwsze linki odnoszą się do tej samej pracy :< Czy mogłabym prosić o sprecyzowanie, który to nagłówek Oreuis został przez Ciebie wybrany? Tak naprawdę do opisu pasują mi wszystkie, dlatego pytam :P

   Usuń