Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

(C) Little Alpha


Witam! To chyba pierwszy raz, gdy nie mogę doczekać się końca wakacji. Wiem, wychodzę teraz na wariatkę przez to, co tutaj piszę, ale we wrześniu ma dziać się naprawdę wiele. Najnormalniej w świecie się cieszę, bo dziewiąty miesiąc roku przyniesie wiele wspaniałych momentów, na które od dawna czekałam. Zostawiam was z taką małą zapowiedzią, bo nie chcę spoilerować ;) A oto przegląd!


Zasady: 

 1. Przegląd obejmuje okres od 9 do 15 lipca.
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Prace można zgłaszać do środy do godz. 12:00. Aktualizacja pojawi się w czwartek lub piątek.
 8. Aby stworzyć link w komentarzu, uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 

3 komentarze:

 1. Fantazja - Land of grafic - Jak tylko zobaczyłam ten szablon to się zakochałam. Uwielbiam ten prosty, dobrze wyglądający nagłówek oraz piękne kolorki. Sam układ nie odstaje od reszty.

  Oreuis - Bajkowe szablony - Naprawdę ten szablon jest świetny, ma cudne kolorki delikatny ładny nagłówek. Jednak najbardziej urzekł mnie układ! Wszystko jest tak genialne porozmieszczane!

  OdpowiedzUsuń
 2. Prettysmilex - Prettysmilex
  Nie byłabym sobą gdybym przeszła obok pracy Prettysmilex obojętnie. Nagłówek jest niesamowity! Kolorki i kompozycja są miłe dla oka. Uwielbiam też sposób w jaki Prettysmilex rozmieszcza napisy i wybiera im taką ładną czcionkę <: Patrząc na tą pracę towarzyszy mi myśl, że pora wziąć się za siebie i zrobić w końcu coś ładnego :))

  Fantazja - Land of Grafic
  Wybrałam tą pracę z kilku powodów. Po pierwsze: Niall był kiedyś moim ulubionym członkiem 1D; po drugie: ta praca jest świetna! Bardzo lubię ten niekonwencjonalny sposób podzielenia nagłówka. Praca jest minimalistyczna, jednak niczego jej nie brakuje. Świetnie dobrana koloryzacja i napis są idealnym dopełnienie.

  Lydia - Land of Grafic
  To bardzo ładnie wykonany, schludny szablon minimalistyczny. Urzekł mnie wygląd postu i kolumn bocznych. Kolorystyka jest łagodna i miła dla oka. Reasumując: udana praca :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Prettysmilex - Prettysmilex  
  Nagłówek jest obłędny! Zawsze mnie fascynuje jak Prettysmilex dobiera czcionki i rozmieszcza tekst. Zawsze wychodzi jej to niesamowicie. Nie mogę oderwać wzroku. ^^

  Lydia - Land of Grafic 
  Jak ujrzałam ten szablon, to od razu się zakochałam. ^^ Praca jest niesamowita. Delikatne kolory, minimalizm, te pięknie wykonane kolumny... - po prostu C U D O.

  OdpowiedzUsuń