Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

CHALLENGE: manipulowanie materią

(c)Blondiee


Witam. Przygotowałam dziś dla Was wyzwanie. Mam nadzieję, że zainteresujecie się nim i zaangażujecie. Na ten pomysł wpadłam już dawno, ale nie miałam warunków do jego realizacji. Sądzę, o ile Wam się spodoba, że może być ciekawie.


Szybciutko wyjaśniam zasady, które są banalne. Przygotowałam bazę, którą należy skończyć. To tyle. Można by powiedzieć, że to nic innego jak współpraca. Celem tego wyzwania jest pokazanie swojego indywidualizmu. Jedna baza, a tyle możliwości. Liczy się Wasza interpretacja i fantazja. Od Was zależy jak praca będzie wyglądać. 

Baza jest zapisana w dwóch formatach: w .psd (photoshop) i .xcf (gimp) tak by nikogo nie dyskryminować i jak najwięcej osób mogło wziąć w tym wyzwaniu udział.
Aby pobrać bazę, kliknij na odpowiedni dla siebie format .psd lub .xcf

Skończone prace należy wysyłać na maila katalog.grafikow@o2.pl. Macie na to czas do 24.02. Jeśli komuś nie pasuje termin, niech śmiało pisze, zawsze można go zmienić. 

6 komentarzy:

 1. Uff na szczęście czas jest do 24, wiec dam radę! Niestety do piątku walka z sesją.
  Podoba mi się ten pomysł, więc na pewno się skusze! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakże się cieszę, że zobaczyłam ten konkurs na facebooku! ;) Mimo że mój blog umarł z powodu chronicznego słomianego zapału, zamiłowanie do grafiki pozostało. Na pewno podeślę swoją wersję bazy! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł. Tak się zainspirowałam, że aż już wysłałam mail z efektem :D

  OdpowiedzUsuń
 4. BOSKO <3 I dziękuję, za format do GIMPa. Już biorę się do pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę spróbować ale proszę mi wierzyć obecnie mam niepełnosprawną królicę ,w moim mieście wet dużo jej pomógł ale obecnie sam przyznał iż więcej nie zrobi bo nie ma np Rentgena dlatego umawiam wizytę w drugim mieście ,aby mieć to badanie ,a potem będę gnać z nią do Poznania .Ma już 12 lat więc może to zwyrodnienie kręgosłupa lub uraz od młodszej. Czasami ustoi max 10 minut ale częsciej się kładzie i porusza o przednich ,a kicać tylko chwilę i też kładzie. A niestety Poznań to najbliższa mi lokalizacja choć słyszałam od niektórych ludzi iż fatalni tam specjaliści ale to dziwne bo mój weterynarz który pomógł Bayi od 26 grudnia bo wtedy tylko leżała głównie to polecił Kobrawet bo sam tam wysłał panią z królikiem który miał ropień. Dlatego obecnie nie dodaje notek tak częśto bo Baya to jednak już członek rodziny z długim stażem choć 3 lata miała kiedy ją kupiłam .Dlatego mam nadzieję iż nie wywalicie mnie z Katalogu grafików.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy