Chat
zamknij

Przegląd tygodnia [A]

(c)Erenae

Ah, leniuszki z Was i to nie byle jakie. Troszkę mnie zawiedliście swoją aktywnością, bo do przeglądu nie została nominowana ani jedna praca. Mam nadzieję, że się poprawicie następnym razem. Piątek, sobota i pół niedzieli to wystarczający czas by znaleźć wolną chwilę i nominować kilka nagłówków czy szablonów. Mam nadzieję, że się poprawicie i zaangażujecie w kolejny przegląd. nagłówki
Jestem pod wrażeniem kompozycji i tak wyrazistej koloryzacji. Trudno uzyskać taki efekt by niczego nie popsuć, a Erenae się to udało. Nagłówek jest bardzo ciekawy.

Uwielbiam prostotę w tym nagłówku. Nie panuje tu przepych, wręcz przeciwnie. Kolorystyka jak najbardziej na plus. Trudno zrobić ładną pracę z gifem, a euleunge się to udało. Brawo.
szablony
To co mi się podoba, nie licząc tego genialnego nagłówka, to tło bloga oraz menu. Nie spotkałam się jeszcze z takim wyglądem stron. Wygląda bardzo ciekawie. Posty i kolumna boczna są czytelne i schludne. 

Uwielbiam takie mroczne prace. Nagłówek wygląda jak okładka i to nie byle jaka. Schludny CSS jest tylko dopełnieniem. 
4 komentarze:

 1. Eh, niestety ja przez cały weekend pracowałam i o nominacjach przeczytałam dopiero dzisiaj o 13 :(
  Obiecuję poprawę :)
  Co do grafiki, Erenae wygrywa absolutnie. Prace są boskie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja już otworzyłam blogi w celu wybrania faworytów ale potem zaczęłam ogarniać zadania z matmy na egzamin i jak skończyłam to było po 23 no i się nie udało :c W kolejnym przeglądzie na pewno kogoś wytypuje!
  Świetne prace! Mój faworyt to nagłówek Euleunge oraz szablon Erenae ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem przyjmuję to usprawiedliwienie :)

   Usuń