Chat
zamknij

Przegląd Tygodnia [A]

(C)Follow the Dream
Witajcie. Przepraszam, że przegląd pojawia się dopiero teraz, ale dopadło mnie lenistwo. Znajomy temat prawda? Niestety wakacje już tak mają, że rozleniwiają. Mam jednak nadzieję, że graficznie na waszych blogach będzie się dużo działo. Skoro dawaliście radę podczas roku szkolnego to teraz powinna o być pestka. 
Chcę Wam też przypomnieć o wyzwaniu w innym stylu. Czekam na Wasze sportowe prace. Więcej informacji znajdziecie w poprzednich postach. 


nagłówki
nominacja:
Aveline Gross: Praca niekonwencjonalna i bardzo mroczna, pomimo małej ilości zastosowanych stocków. Ciekawie wygląda to przejście od dołu z koloru czarnego w czerwony oraz nałożone teksturki przypominające "plamy" i nadające charakteru pracy. No jest bardzo mrocznie.

Uwielbiam tą pracę. Ma wspaniała kompozycję. Wszystkie zdjęcie łączą się ze sobą i zlewają w spójną całość. Kolorystyka jak najbardziej na plus. Pozwala skupić się na wszystkich szczegółach. 


(c) Blondiee

Bardzo podoba mi się panujący na szablonie minimalizm oraz ciekawy wygląd nagłówka, który mimo swojej prostoty, skupia swoją uwagę. 

Kolejny minimalistyczny szablon, obok którego nie można przejść obojętnie. Osobiście bardzo podoba mi się efekt 3D i jego zastosowanie. Sprawia, że szablon ma w sobie to coś i jest niezwykły.

Nagłówek jest idealnie wtopiony w tło. Chcę też skupić uwagę na napisie, który według mnie doskonale komponuje się z całością nagłówka, dopełniając go. 
euleunge

1 komentarz:

  1. Oj tak to prawda ;) W wakacje nic się nie chce mimo że ma się mnóstwo wolnego czasu (i chyba w tym jest problem). Prace w tym poście piękne i każda zasługuję na opinię, którą dostała. Ja jeszcze się nie wzięłam za konkurs bo nie mam kompletnie pomysłu, ale jeszcze troszkę czasu jest więc będę dalej szukała inspiracji! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń