Zawieszone

zawieszone
#REU/LIFE 101mini 404error 98 Seconds 94jellies AB City Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Blood Bonds Bravery graphics Brillammente Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Galeria by Dusia Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Graphical thoughts Half A Heart Graphic idk-p Irresistible Imagination of scath Immortal Souls Incredible Depth I'll catch you if you fall K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Land of grafic Leprokonus Little Sparkly Thing madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork Secret Templates shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Starved Souls Strove Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics 711 || Colorful Squares Diaphanerose Głęboki Off Graphics Temptation Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Unfaithful heaven Szablonodsiewnia Graphic Heart. Graphic Poison Szabloniarnia w Łatki zamknij

Witaj!

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Przegląd Tygodnia [A]

(C)Follow the Dream
Witajcie. Przepraszam, że przegląd pojawia się dopiero teraz, ale dopadło mnie lenistwo. Znajomy temat prawda? Niestety wakacje już tak mają, że rozleniwiają. Mam jednak nadzieję, że graficznie na waszych blogach będzie się dużo działo. Skoro dawaliście radę podczas roku szkolnego to teraz powinna o być pestka. 
Chcę Wam też przypomnieć o wyzwaniu w innym stylu. Czekam na Wasze sportowe prace. Więcej informacji znajdziecie w poprzednich postach. 


nagłówki
nominacja:
Aveline Gross: Praca niekonwencjonalna i bardzo mroczna, pomimo małej ilości zastosowanych stocków. Ciekawie wygląda to przejście od dołu z koloru czarnego w czerwony oraz nałożone teksturki przypominające "plamy" i nadające charakteru pracy. No jest bardzo mrocznie.

Uwielbiam tą pracę. Ma wspaniała kompozycję. Wszystkie zdjęcie łączą się ze sobą i zlewają w spójną całość. Kolorystyka jak najbardziej na plus. Pozwala skupić się na wszystkich szczegółach. 


(c) Blondiee

Bardzo podoba mi się panujący na szablonie minimalizm oraz ciekawy wygląd nagłówka, który mimo swojej prostoty, skupia swoją uwagę. 

Kolejny minimalistyczny szablon, obok którego nie można przejść obojętnie. Osobiście bardzo podoba mi się efekt 3D i jego zastosowanie. Sprawia, że szablon ma w sobie to coś i jest niezwykły.

Nagłówek jest idealnie wtopiony w tło. Chcę też skupić uwagę na napisie, który według mnie doskonale komponuje się z całością nagłówka, dopełniając go. 
euleunge

1 komentarz:

  1. Oj tak to prawda ;) W wakacje nic się nie chce mimo że ma się mnóstwo wolnego czasu (i chyba w tym jest problem). Prace w tym poście piękne i każda zasługuję na opinię, którą dostała. Ja jeszcze się nie wzięłam za konkurs bo nie mam kompletnie pomysłu, ale jeszcze troszkę czasu jest więc będę dalej szukała inspiracji! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy