W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres ip i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.

Logo

Witaj na Katalogu Grafików , w sercu grafikosfery, gdzie wspieramy i doceniamy każdego grafika. Znajdziesz tu aktualności, artykuły oraz przeglądy pełne różnorodnych i ciekawych prac.

TŁO

POZNAJ NASZYCH GRAFIKÓW

KATALOGI

— 3 listopada 2020

 
(c) Luna
Witajcie! Pierwsze dni od otwarcia katalogów przebiegają dość przyjemnie, frekwencja powoli rośnie. Wraz z tym zauważyliśmy, parę nie ścisłości, które mogą każdemu nowemu twórcy utrudnić spokojne korzystanie z katalogów. Dlatego też dodajemy coś od siebie. Parę prostych informacji, które pomogą w użytku. Zaczynajmy!

ZGŁASZAMY NASZE STRONY OD NOWA.

Katalog przeszedł dość sporą renowację, wszystko stopniowo jest odkurzane i rzucane w nowym świetle. Ciężko nam wymagać od każdego bloga, który był u nas zapisany by zaglądnął na katalog, bo zaistniały diametralne zmiany. Dlatego też, postanowiłyśmy, że otworzymy na nowo zgłaszanie swoich stron. Tak jak w regulaminie jest napisane:
Aby zgłosić się do katalogu, należy w komentarzu pod najnowszym postem podać następujące dane:
 • Nick, który będzie widniał w spisie
 • Link do zdjęcia, którym reprezentujesz swój profil
 • Adres strony, na których dodajesz swoje prace. Może to być blog, deviantart, strona na fb itp.
Jeśli chcielibyście zgłosić od razu swoją stronę, tudzież strony, na katalogowe rywalizacje. To do komentarza, dopisujemy "chciałbym/ałabym by moja strona należała również do katalogowych rywalizacji + podajecie do jakiej kategorii twórców należycie: twórca (konto bloggerowe+inne strony), twórca anonimowy(brak konta bloggera, ale posiadasz inną stronę), grupy tworzące(należysz do grupy tworzącej); Pamiętaj, że jeśli jesteś twórcą/tworcą anonimowych + należysz do grupy tworzącej jedna stronę, możesz zapisać się do dwóch kategorii.". Analogicznie można ten komentarz również zamieścić pod najnowszym postem Katalogowych rywalizacji, uprzednio przeczytawszy regulamin.

Jakie są plusy?

A no takie, że wasze strony na katalogu grafików widnieją na głównej stronie. Tam gdzie pływają meduzy, widnieje spis wszystkich grafików katalogu. Możliwość u nas jest również sponorowania swoich postów, bądź ogłoszeń tematycznych. Wasze prace oprócz tego będą wykorzystywane w naszych notkach, będziecie mogli brać udział w różnych artykułach, wywiadach, wydarzeniach.
Oprócz tego, na katalogowych rywalizacjach traficie do listy stron rywalizujących, na naszej stronie głównej, jeśli będziecie czynnie brać udział w rywalizacjach, możecie zostać wybrani na zwycięzcę domu grafika, wasz nick oraz strona będzie u nas wisieć przez miesiąc na stronie głównej w honorwym miejscu, a wy będziecie mogli pomóc nam wybrać nową tematykę rywalizacji. To nie wszystko, możecie też dostać miano stałego bywalca, wasz zalinkowany nick będzie wisieć na naszej stronie głównej, również w dobrze widocznym miejscu.
Oczywiście na naszych katalogach, udostępniamy aktualności blogów, dzięki czemu, każdy będzie mógł szybko zobaczyć wasz najnowszy post.

POWSTAŁA NOWA RYWALIZACJA.

Dla wszystkich, tych którzy w ferworze wrażeń zapomnieli sprawdzić co dzieje się na katalogowych rywalizacjach. Przypominamy, że wciąż można zgłaszać się do rywalizacji Halloweenowej! Prace jak na razie podsyłamy do 6 listopada. Jeśli nie zgłosi się min 5 osób, przesuwamy rywalizację do 13 listopada. Więcej informacji, znajdziecie w tym poście. Pamiętajcie, że KR powstało dla was, dla waszej zabawy. Jeśli maci jakie propozycje, obiekcje, dajcie znać w komentarzach, przez formularz, czy mailowo. Chcemy byście poczuli się u nas jak w domu.

STARCIE O DOM GRAFIKA.

Oprócz rywalizacji, powstała pierwsza rywalizacja o dom grafika. Kim jest taka istotka, kto może wziąć udział, jakie są zasady? Tego dowiecie się tutaj. Pamiętajcie by uprzednio zgłosić się do wzięcia udału, co jest dość ważne, bo dzięki temu będziemy mogli monitorować wasz progress w tej grze. I tak jak wyżej napisałyśmy, każdą rywalizację i starcie da się podrasować, wystarczy wasze słowo.
Co sądzicie o tych informacjach? Niktóre was zaskoczyły? Może zachęciły do zabawy? Czy jednak zdecydowaliście się nie brać w niczym jeszcze udziału? Dajcie znać w komentarzach! A tymczasem, znikamy dalej pracować nad naszymi katalogami.
Miłego dnia! 🌸
Podziel się tym postem na:
Wiemy jak ważny jest czas. Dlatego też stworzyliśmy formę, dzięki której można podesłać do nas swoje prace, bez zbędnego logowania się na maila.
Jedyne co musisz zrobić, by twoja praca została poprawnie zakwalifikowana
 • Podać swój Nick. Opcjonalnie: po przecinku podać nazwę strony na której tworzysz (tylko jednej).
 • Wpisać swój adres e-mail, opcjonalnie w wiadomości podać inny kontakt. Ważne, by w razie problemów, można było się z tobą szybko skontaktować.
 • W wiadomości podać: nazwę rywalizacji (postu), oraz link do grafiki.
 • Zamieścić komentarz w rywalizacji, o przesłaniu przez formę pracy.
Życzymy powodzenia!
-Załoga Katalogu. 1. A więc chciałabym się zgłosić do obu blogów jako twórca 💛

  nick: mxnemxo
  zdjęcie: https://funkyimg.com/i/38pjP.png
  strony:
  https://whatxlife.blogspot.com
  https://www.deviantart.com/mxnemxo
  https://www.instagram.com/mxnemxo/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nick, który będzie widniał w spisie: Blondiee
  Link do zdjęcia, którym reprezentujesz swój profil: https://i.imgur.com/4yGNQn5.png
  Adres strony, na których dodajesz swoje prace: https://blondiee-graphics.blogspot.com/
  https://www.deviantart.com/blondieepower

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jedna rzecz: zgłaszam się jako twórca :)

   Usuń
 3. Zgłaszam się jako twórca do obu blogów :)
  Nick:martyna11105
  Zdjęcie:https://funkyimg.com/i/38CHk.png
  Strony:https://bleeding-through.blogspot.com/
  https://www.deviantart.com/martynaz
  Pozdrawiam 💛

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się do obu blogów jako twórca
  Nick: Sleepwalker
  Zdjęcie: https://i.imgur.com/sPqLBe5.png
  Strony:
  https://aesculapius-graphics.blogspot.com/
  https://wioskaszablonow.blogspot.com/
  https://www.deviantart.com/halucynowaaa

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To to się całkiem zmieniło to nie to co kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow po prawie miesiącu zaglądam na bloggera. College hurts my brain ;-; Miałam się zgłosić do rywalizacji, ale nic z tego nie wyszło. No coż mam nadzieję, że dam radę do następnej.
  Btw. Zgłaszam się do obu blogów jako twórca!
  Nick: xvenom
  Zdjęcie: https://funkyimg.com/i/38dk5.png
  Moje strony:
  xvenom's graphics > https://xvenomsgraphics.blogspot.com/
  mój deviantart > https://www.deviantart.com/xveenom
  xnstrukcje > https://xnstrukcje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Jako, że mam w planach powrócić za jakiś czas (bo aktualnie musze ponownie zebrać materiały) postanowiłam, że również się zgłoszę, oczywiście jako twórca.
  Nick: Lynx
  Zdjęcie: https://funkyimg.com/i/39hsw.png
  Strony:
  http://graphic-valley.blogspot.com/
  https://www.deviantart.com/ginny1xd

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej. Nie wiem czy ktoś tu jeszcze przybywa, ale prosiłabym o dodanie ogłoszenia.

  LINK DO ZDJĘCIA
  Treść:
  Powstał serwer dla grafików i web designerów (lub jak kto woli szabloniarzy/osób które kodują). Nazywa się on GAWD (graphics and web design). Serdecznie zapraszam do przyłączenia się!
  LINK DO ZAPROSZENIA

  OdpowiedzUsuń
 9. Siemka, czy jest tutaj ktoś jeszcze? Zgłaszam się jako twórca
  Nick: Arcanum
  Strony:
  http://arcanum-quieti.blogspot.com/
  https://www.deviantart.com/arcanumquieti
  Zdjęcie: https://i.imgur.com/7YEMuFJ.jpg
  Blog na razie jest trochę martwy, ale robię powrót na niego

  OdpowiedzUsuń
 10. Odpowiedzi
  1. Katalog, jak i cała grafikosfera, umarły śmiercią naturalną. Raczej nic już nie ruszy :(

   Usuń

Szukajka

graphic-luna
© 2020 | graphic-luna