Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Chedey - Krucze Szablony

Cześć wszystkim! Dzisiaj nietypowo to ja zajmę się przeglądem tygodnia. Mam cichutką nadzieję, że wszystko będzie w porządku. ;) Zaprezentuję Wam prace, które moim zdaniem wyróżniają się w tym tygodniu, a właściwie to w czerwcu. Zajrzyjcie zanim poddacie się weekendowym szaleństwom!
 
Trudny wybór między słonikiem a Emmą. Wybrałam jednak ten, ponieważ oprócz dobrania kolorów jest też czytelny - posiada jedno główne i ciekawe menu. 
 
Kiedy go zobaczyłam od razu mi się spodobał: jest prosty i łagodny. Zaokrąglenia kolumn wcale nie wyglądają sztucznie. 
 
Na tym szablonie świetnie widać jak zmiana obramowania kolumn i nagłówka może wpłynąć na wygląd bloga. Grafika jest urzekająca, a kolory ładnie dobrane. 
 
Autorka postawiła na jeden kolor, ale szablon nie jest nudny. Można zauważyć teksturowe wypełnienie niektórych elementów, a nagłówek ma ładną kompozycję (może oprócz okna po lewej). 
  
Dwa szablony, bo nie mogłam się zdecydować. Pierwszy tradycyjny i prosty, wszystko w szarościach, żadnych udziwnień - zróżnicowany nagłówek w zupełności wystarcza. A drugi urzeka kolorystyką - mi spodobały się konkretnie tła widgetów. Błękit i róż tutaj czarują!
 
Z notki urodzinowej indiesynth. Co tu dużo pisać? Przeuroczy, kolory dopasowane, buziak szczery, tylko się uśmiechnąć. :)
 
W swojej notce Jill pokazała aż trzy znakomite i tajemnicze szablony. Wybór jednego był dla mnie wyzwaniem. Uznałam jednak, że kompozycja i wykonanie tego jednego konkretnego razem wzięte są najlepsze. 
 
Niby minimalizm, ale efektowny. Jeśli wierzyć podglądowi - po najechaniu blog staje się machiną i wszystko zaczyna działać. Zastosowanie efektu 3D w "nagłówku" jest świetnym pomysłem. I wiecie, ten miętowy... 
Nie mam faworytów - wybierając szablony, ustaliłam jednoznacznie, co mi się podoba. Ale chętnie dowiem się, co Was zachwyciło i na co zwróciliście uwagę. Bardzo mi miło, że mogłam ten jeden raz dobrać się do przeglądu - to nie łatwe zadanie. Jak myślicie - dałam radę?

Trzymajcie się. ;)

4 komentarze:

 1. Prace Dissentire i Jill są moimi ulubionymi :)
  Pozdrawiam wszystkich c; c;

  OdpowiedzUsuń
 2. Z całego przeglądu najbardziej urzekła mnie praca Anusi za swoją nietuzinkowość, lekkość oraz nietypowość. Jak mam być szczera, to nigdy wcześniej nie widziałam takiego szablonu.

  Sam zaś przegląd pod względem technicznym równie udany. Ciekawe opisy i ładna czcionka w miniaturkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Awww, dziękuję za to, że pojawiłam się w tym przeglądzie! Myślałam, że ten szablon jest nawet dobry, ale nie żeby aż tak bardzo, aby się tu pojawić. ^^ A co do faworytów to zdecydowanie Anusia, Jill i Bleachowa tutaj rządzą. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super przegląd :) Moje faworyty to szablony Anusi, Keiko oraz Till, jednak pozostałe są również niczego sobie ♥
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń