Chat
zamknij

Przegląd tygodnia

 
(c) Alessa Belikov

Trzy dni wolnego wprowadziło u mnie mały zamęt organizacyjny. :P Ale cieszę się mimo wszystko z tego, bo mam jutro szansę na "nicnierobienie" i nadrobienie lektury. Życzę Wam udanej niedzieli i zapraszam do zgłaszania prac, które chcielibyście wyróżnić w przeglądzie. :)


Zasady: 


 1. Przegląd obejmuje okres od 9 do 15 października
 2. Nie wolno zgłaszać swoich prac. 
 3. Ograniczamy się tylko do szablonów i nagłówków (jak tradycyjny przegląd), które pochodzą z blogów należących do spisu. 
 4. Komentarz musi zawierać: link do grafiki, nick autora, nazwę bloga (najlepiej jako link) oraz opinię, która potwierdzi wybór pracy. 
 5. W jednym komentarzu można zgłosić więcej niż jedną pracę (przy zachowaniu ładu i jego czytelności). 
 6. Wszelkie uwagi organizacyjne i propozycje są mile widziane, prosimy składać je na końcu komentarza (po zgłoszeniu prac). 
 7. Aby stworzyć link w komentarzu uzupełnij kod o podane informacje: <a href="link do grafiki">autor - nazwa bloga</a> 


 
(c) Tiny fox

W tygodniu powstanie poniżej przegląd z prac przez Was zgłoszonych oraz typów redakcji. Poprzednią odsłonę możecie zobaczyć tutaj. :) Wpadnijcie tam też, jeśli jeszcze nie wiecie, jak to wszystko działa. ;) Na składanie propozycji w komentarzach macie czas do wtorkowego popołudnia. 

Szablony

 
Nadal nie mogę oderwać oczu od nagłówka. Wyszedł przepięknie! Przede wszystkim przypadła mi do gustu kompozycja oraz koloryzacja pracy. - Konstelacja

 
Ten szablon skradł moje serce letnią kolorystyką, nagłówkiem i mistrzowskim CSS. Bardzo podoba mi się wygląd menu i napisy w tytule postów. - Stephi

 
Bardzo schludny i estetyczny szablon, który skradł moje serce zimową kolorystyką. - Alessa Belikov 

 
Nie jestem fanką anime, to prawda, ale ten szablon mnie powalił. Cudna kolorystka, nagłówek to mistrzostwa, a wszystko dopina świetnie dobrany CSS. Cudo! - Konstelacja

 
 W końcu padło na to dzieło Prudence. :) Mroczność, fajne tło w kolumnach bocznych, zwarte i uporządkowane linki. Naprawdę bardzo mi się to podoba, więc mogłabym plusy wyliczać jeszcze długo. - monika4451

 
Ten szablon przykuł mój wzrok niesamowitym nagłówkiem, ale czego innego miałabym się spodziewać po Scar? Poza tym ogromnie podoba mi się wygląd gadżetów! - Alessa Belikov

Nagłówki 

 
To chyba jak dotąd najpiękniejszy nagłówek, jaki wyszedł spod "myszki" Scar. Kolory są takie delikatne, co stwarza super atmosferę. - Konstelacja

 
Ten nagłówek zasługuje na medal. Bardzo podoba mi się na nim kompozycja, kolorystyka i napis, który idealnie pasuje do całości. - Stephi 

3 komentarze:

 1. Erenae - Heartbeat Graphic
  Bardzo schludny i estetyczny szablon, który skradł moje serce zimową kolorystyką.

  Scar - Scargraf
  Ten szablon przykuł mój wzrok niesamowitym nagłówkiem, ale czego innego miałabym się spodziewać po Scar? Poza tym ogromnie podoba mi się wygląd gadżetów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Alessa Belikov/Erenae - Secret Templates
  Nadal nie mogę oderwać oczu od nagłówka. Wyszedł przepięknie! Przede wszystkim przypadła mi do gustu kompozycja oraz koloryzacja pracy.

  Mayako - Głęboki Off
  Nie jestem fanką anime, to prawda, ale ten szablon mnie powalił. Cudna kolorystka, nagłówek to mistrzostwa, a wszystko dopina świetnie dobrany CSS. Cudo!

  Scar - Scargraf
  To chyba jak dotąd najpiękniejszy nagłówek, jaki wyszedł spod "myszki" Scar. Kolory są takie delikatne, co stwarza super atmosferę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Erenae - Heartbeat Graphics
  Ten szablon skradł moje serce letnią kolorystyką, nagłówkiem i mistrzowskim CSS. Bardzo podoba mi się wygląd menu i napisy w tytule postów.

  Scar - Scargraf
  Ten nagłówek zasługuje na medal. Bardzo podoba mi się na nim kompozycja, kolorystyka i napis, który idealnie pasuje do całości.

  OdpowiedzUsuń