Prywatne
711 || Avatary pbf Blondiee Graphics Colorful Squares Diaphanerose Follow the Flame Galeria by Dusia Głęboki Off Grafika Centaura Graphical dream Graphical thoughts Graphic Valley Graphics Temptation Heartbeat Graphic Kropla Sztuki Król trefl Kotuch Larwiasta Tapeciarnia Lost Souls Graphics Pandemonium prettysmilex Rinne Lasair Rockmenowa Scargraf Szablonodsiewnia Unfaithful heaven Unique Graphic Weathered Soul
Grupowe
AB City Bajkowe szablony Dellyland Graphic Heart. Graphic Poison KPOP's Grafic Land of grafic Panda Graphics Secret Templates Szabloniarnia w Łatki Wioska szablonów
Zawieszone
101mini 404error 98 Seconds 94jellies All of me Angels Graphics AnpirArt Art of Monster B.F.P - Graphics Bezdech nocny Bleeding Through Blood Bonds Bravery graphics Butterflies Island Classical Graphics Coequal Coneq Dark Dream Dark Graphic Dark Side of Asgard Demigods Graphic Desirouss - sesje :) Distorted System Dotyk magii Dusza Anayi Engraving Greys Fabryka szablonów Fantastic Graphics Farfallen Graficzna przystań Graficzny Klucz Grafika tu i tam Graphic Foxes Graphic Luna Graphic Rhythm Graphique du Monde Graphic Harmony Graphics Secret Half A Heart Graphic idk-p Imagination of scath Immortal Souls I'll catch you if you fall Irresistible K-4S kotxox || graphic Kraina Szablonów Królestwo Szablonów Krytyczna biel Leprokonus Little Sparkly Thing Lunedolly madziula-graphic Magic Breath Maudlaisy Minist. szablonów MRUwisko Nasz graficzny zakątek Natt liv Occulta Sonomia Graphics Paix - my design & graphic blog Play with me seek and hide Pomocny Pomost Pretty Sinner Psychodeliczna Sel. Rosalainess Rose Perdu Sayendesse Secret Artwork shimmyshame Sosowa Szabloniarnia Spadająca Rozgwiazda Strove Szablon caffee Szablono Sfera Szablonowa Owczarnia Szablonowo Świat grafiki Terrible Crash Time Machine Tropical Talent Tworzone z sercem Überschrift Violainess Watch Me Burn Wolfie GEE Wonder Templates World Magic Graphics Wyimaginowana grafika Wyspa Twórczości Zaczarowane szablony Zatracone Dusze Zatsune Graphics

O katalogu grafików

Katalog grafików to najstarszy funkcjonujący spis blogów graficznych. Poruszamy tematy ważne dla blogosfery, staramy się być blisko naszych czytelników, a także dostosować się do każdej osoby, która nas odwiedza. Zachęcamy do zaobserwowania katalogu, jak i polubienia naszego fanpejdża, aby być na bieżąco. A skoro o mediach mowa, zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na facebooku. Graficy, łączcie się to strona zrzeszająca wszystkich maniaków szablonów, nagłówków czy sygnatur. Powstała ona na potrzeby rozrastającej się w szybkim tempie grafikosfery; członkowie pomagają sobie nawzajem, jak i poruszają kluczowe tematy.

Aktualności

Wakacyjny chill

Wakacje
(przynajmniej dla niektórych) to czas błogiego lenistwa. Katalog, stety niestety, nie jest zaliczany do tej grupy, a co za tym idzie, będzie funkcjonował tak, jak robi to w trakcie roku szkolnego. Regularne notki, aktualizacje i pewnie jakiś konkurs w pakiecie!

Nowa twarz przeglądu

Tak, tak - to dzieje się naprawdę! Od teraz to
WY decydujcie o tym, czyje prace będą się ukazywały w cotygodniowym przeglądzie. Od soboty aż do środy macie okazję na wytypowanie dzieł swoich faworytów. Serdecznie zachęcam do licznego udziału. Im Was więcej, tym bogatsza notka. Niech perełki ujrzą w końcu światło dzienne!

Wattpad? Ależ tak!

Mam wspaniałą wiadomość dla grafików, którzy zajmują się tworzeniem
okładek na Wattpada. Kochani, Katalog otwiera się na Waszą twórczość! Poprzez nasze konto na tejże platformie będę bacznie obserwować każdy Wasz ruch oraz rozpowszechniać Wasze prace w przeglądach. Szczegóły niebawem!

Icons #44

Autor: Weronika

(C) Oreuis


"A imię jego czterdzieści i cztery (...)" - kojarzycie ten cytat? Licealiści oraz abiturienci pewnie bardzo dobrze znają owe słowa. To pierwsze, co przyszło mi na myśl, kiedy to zorientowałam się, że pora na czterdziesty czwarty przegląd ikon. Miesiąc temu takowy się nie pojawił, ponieważ nie było co pokazywać. Tym razem znalazły się dobre dusze, które uratowały honor grafikosfery ;) Chwała im za to!


Oreuis


Blondiee

 

11 komentarzy:

 1. Oderwałam się od robienia szablonu, aby skomentować przegląd ikonek! Aż smutno jak widzę tak mało w nich! kiedyś przeglądy ładowały mi się i ładowały bo tak dużo grafiki było a teraz TT
  Czas się wziąć i zrobić jakieś ikonki na kolejny post!

  Oczywiście nie można wybrać faworyta, bo obie graficzki wykonały kawał dobrej roboty! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pretty, trzymam Cię za słowo ♥

   Usuń
 2. Och "czterdzieści i cztery". Czy to przypadkiem nie Dziady cz. III? Mam nadzieję, że dobrze pamiętam, bo głupio by było, gdyby przyszłoroczna maturzystka tego nie wiedziała ;D

  Wszystkie ikonki są piękne, więc nie będę wybierać, która graficzka wykonała lepszą robotę, bo zarówno Oreuis jak i Blondiee zasługują na oklaski.
  Sama nie umiem robić ikonek, to strasznie wkurzające zajęcie, dlatego podziwiam osoby, którym się to udaje. Oczywiście nie wykluczam, że ich nie zrobię. Mam je w planach (Oczywiście jak trochę przysiądę nad obowiązkowymi przedmiotami maturalnymi oraz biologią i chemią. Wcześniej raczej nie będzie to możliwe. ;c )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to druga część "Dziadów" Adasia Mickiewicza :P Jeśli ktoś, kto czyta mój komentarz chciałby wiedzieć ile czyta się tę lekturę, odpowiem z ręką na sercu - zajęło mi to jedno popołudnie. Tak nas polonistka postraszyła, że dostałam maksymalnego przyspieszenia ^^

   Liczę, że jak już ten cały maturalny kurz opadnie, olśnisz nas swoimi pięknymi ikonkami!

   Usuń
  2. Druga?
   Czyli to nie trzecia?
   Wydaje mi się że w drugiej nie było jeszcze nic o "czterdzieści i cztery", tam były obrzędy dziadów (przyzwane były duchy: Józio i Rózia, widmo Złego pana, Zosia). W trzeciej było widzenie ks. Piotra, w którym była mowa o męczeństwie Polaków i o tym, że przybędzie "czterdzieści i cztery", czyli osoba posłana przez Boga z misją wybawienia narodu. Chyba tak to było, nie pamiętam do końca, ale jestem pewna, że to trzecia. ;)

   Myślę, że na wakacjach trochę porobię różnych prac, żeby w czasie roku szkolnego mieć czas na naukę oraz by nie zaniedbywać bloga. ^^

   Usuń
  3. Jezu, trzecia! Oczywiście, że masz rację! Chodzi o trzecią część :P Takiego kardynała tutaj walnęłam, że aż mi głupio. Tak to jest jak robi się pięć rzeczy jednocześnie. Mam nadzieję, że moja polonistka tu nie zagląda. Taki wstyd! Pora zapaść się pod ziemię! Nie wiem dlaczego, ale na polskim też ciągle wypalałam, że "W drugiej części 'Dziadów'..." i w sumie teraz przypominam sobie, że moja pani spoglądała na mnie z furią ^^

   To dobry pomysł z tym robieniem prac naprzód. Zawsze masz coś w zapasie i tworzysz wtedy, kiedy nie oddziałują na Ciebie inne czynniki (presja związana ze szkołą itd.). Popieram takie idee ;)

   Usuń
  4. Ja ostatnio na próbnej maturze prawie walnęłam kardynała - chciałam napisać Kordian o Konradzie, ale w ostatniej chwili oprzytomniałam. ;D Takie rzeczy się zdarzają. Przecież jesteśmy ludźmi. ;)
   Mi na lekcji też często się myliły części "Dziadów". Póki to nie matura to nie ma się zbytnio czym przejmować. Na ustnej trzeba będzie się bardzo pilnować. Jednak polski to jeszcze nic. Na angielskim robię tak podstawowe błędy, gdy mówię... masakra. Ciągle zapominam o odmianie "have", o liczbie mnogiej i o końcówce "s" kiedy ją trzeba dodać ;/

   Usuń
  5. Moja znajoma dostała w czerwcu jedynkę z wypracowania, bo pomieszała fabułę "Dziadów" z "Panem Tadeuszem". Było mi jej szkoda. Miała słabszy dzień i tak wyszło. Tak jak mówisz - jesteśmy tylko ludźmi. Na maturze chyba zejdę na zawał :) Szczególnie wtedy, gdy przyjdzie mi pisać matmę. O ile nie mam problemu z trudniejszymi rzeczami, o tyle zawsze coś schrzanię w dodawaniu czy mnożeniu. Do najważniejszego egzaminu w życiu zostało jeszcze coś około dwustu dziewięćdziesięciu dni. Będzie doobrze ;))

   Usuń
  6. Dlatego na matmie używam kalkulatora nawet wtedy gdy liczę 1+1 xd bo w stresie zawsze mogę się pomylić. :D (na chemii jeszcze będąc w gimnazjum dodałam 8+4 i wyszło mi 6 :D)
   Z matmy ogólnie jestem dobra. Jednak są zadania, których nawet ruszyć nie potrafię. O ile nie będzie samych takich to myślę, że powinnam zdać bardzo dobrze. U mnie najgorzej jest z polskim. Na próbnej miałam tylko 56% i jakoś zbyt pewnie się nie czuję.
   Ale czym my się przejmujemy! Przejmujmy się rozszerzeniami. Podstawy wystarczy tylko zaliczyć (o ile nie liczą się na studia... na kierunek, który wybieram potrzeba rozszerzonych: chemii oraz biologii i nie było mowy o żadnych podstawach)
   Pozytywne myślenie jest tutaj najważniejsze. Na pewno będzie dobrze i wszystko zdamy tak jak chcemy. ^^

   Usuń
 3. Kiedyś przez przegląd ikonek internet mi się kończył w telefonie i był problem z wyświetleniem wszystkich prac, a teraz jest ich malutko :(
  Mi tam łatwo wskazać faworyta :)) Bloniee wykonałam ładniejsze ikonki, bo te drugie to takie jakieś brzydkie ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej, ej, ej! Tylko bez takich mi tutaj! ^^ Obie odwaliłyście kawał dobrej roboty i żadna z prac, która tutaj widnieje, nie jest ani brzydka, ani okropna, ani paskudna. Zapamiętaj to sobie raz na zawsze :P Nie można mieć tak niskiej samooceny swoich, naprawdę potężnych, umiejętności!

   Usuń